Nowe wydanie ALLPlayera zaskoczy wygodą i funkcjonalnością

Dodane przez kair4 - czw., 05/07/2009 - 19:25
nowy allplayer

ALLPlayer to bardzo dobry program do odtwarzania klipów, filmów, radia i strumieni wideo w formatach DivX, XviD, Mpeg, VCD, MP4 i innych. Całkiem nieźle radzi sobie pobieraniem napisów, co kiedyś było jego największą bolączką. Odróżnia go od innych odtwarzaczy, że nie działa w oparciu o Windows Media Player i posiada własny silnik, który łączy się bezpośrednio z DirectX. Ta funkcjonalność pozwala uruchomić niemal każdy format audio i video bez konieczności wsparcia multi kodeków.

Odtwarzacz posiada niezwykle przydatną funkcje jak IQ napisy, która pozwala idealnie zsynchronizować napisy do wyświetlanych klatek filmu. Program automatycznie określa długość napisu i na tej podstawie dobiera odpowiedni czas, żeby widz mógł swobodnie przeczytać. Odtwarzacz również pozwala przesuwać teksty o dowolną liczbę sekund względem klatek filmu.

Mechanizm przydaje się ponieważ często się zdarza, że tłumaczenia zostały pisane dla innej kopii filmu. Posiada też możliwość integracji napisów z syntezatorami mowy takimi jak Ivona. Po uruchomieniu funkcji teksty czytane są przez lektora.

Player wcześniej zasłynął z obsługi formatów divx, avi i xvid, obecnie może odtworzyć dowolny rodzaj pliku. W najnowszej wersji nawet naprawia uszkodzone pliki video czy odtwarza zakodowane pliki dzięki funkcji DIVXFIX.

https://www.youtube.com/watch?v=CC7knVnhtvY

Poniżej znajduje się lista funkcji, na które warto zwrócić uwagę:

IQ Text
W momencie, gdy program wykryje zbyt wiele napisów w danej jednostce czasu, allplayer automatycznie ustawia odpowiedni czas, w którym te napisy są wyświetlane na ekranie.

LECTOR

Funkcja ta pozwala na aktywację lektora, który czyta napisy poprzez dowolny syntezator mowy. Firma Marbit (producent Allplayera) rekomenduje syntezator IVONA , stworzony przez Ivo Software

DIVFIX (naprawa uszkodzonych plików AVI)

Ta funkcja umożliwia pozbawienie błędów uszkodzonego pliku video. Często się bowiem zdarza, że sciągnięty plik przez sieć bezpośredniej wymiany plików jest niepełny (brakuje kilku MB) lub po prostu chcemy obejrzeć niesciągnięty do końca plik. Allplayer rozwiązuje powyższe problemy.

ZABEZPIECZENIE HASŁEM

Jeżeli posiadasz na swoim dysku pliki video, które nie chcesz, by były oglądane przez osoby trzecie, możesz nałożyć hasło. Wówczas plik będzie mógł być tylko otwarty za pomocą Allplayer, po podaniu hasła.

AVI MENU

Allplayer posiada rewolucyjne narzędzie do tworzenia własnego menu w filmie DIVX/XVID. Dotychczas było to możliwe jedynie w filmach DVD.

LiveUpdate & Detekcja brakujących kodeków

Allplayer wykrywa i instaluje brakujące kodeki, które są wymagane do uruchomienia dowolnego pliku multimedialnego.

LIVE UPDATE!

Umożliwia w bardzo prosty sposób aktualizować wszystkie zainstalowane kodeki na komputerze do najnowszych wersji.

ALLPlayer jest bardzo cenionym programem przez wielu użytkowników, jest darmowy, funkcjonalny i wolny od błędów.

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 [32/64 bit] Android oraz iOS

Pobierz najnowsze wydanie https://www.allplayer.org/pl/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish