Obrazy Adolfa Hitlera – [galeria]

Adolf Hitler jest uznawany za zbrodniarza wszech czasów, lecz mało kto wie ,że człowiek ten miał oprócz talentu politycznego inne zamiłowanie – kochał sztukę. Obrazy, które namalował w młodym wieku(ok 21 lat) ukazują inną całkiem delikatną materię duszy Hitlera. Dziwne , że człowiek, który potrafił oddawać się sztuce i tworzył tak delikatne piękne dzieła, był zarazem okrutnikiem, oprawcą i tyranem, odpowiedzialnym za wymordowanie milionów niewinnych istnień ludzkich. Głównym tematem tej publikacji nie jest rozliczanie Hitlera za zbrodnie wojenne, lecz ukazanie jego drugiego oblicza jako artysty.Z perspektywy czasu okazuje się , że Adolf Hitler był człowiekiem o podwójnej osobowości, demona w ciele anioła lub na odwrót.

 

Jeden komentarz “Obrazy Adolfa Hitlera – [galeria]

  • 20 listopada 2014 at 11:24
    Permalink

    Powiem szczerze, że lepiej narysowanego psa nie widziałem… Jedna błędna decyzja komisji i mamy najpaskudniejszy w historii „efekt motyla”.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Translate »
Przeczytaj poprzedni wpis:
image-202
Claude Monet – obrazy

Na początku swojej kariery malarskiej Claude Monet malował karykatury sławnych ludzi i to było jego głównym źródłem utrzymania . Artysta

Zamknij