Drastyczne zdjęcia po katastrofie Tu -154 na których widać ciała ofiar (44 szt)

Szokujące zdjęcia zrobione tuż po katastrofie prezydenckiego Tupolewa, który sobotniego poranka rozbił się pod Smoleńskiem. Widać na nich martwe ciała wmieszane w szczątki wraku samolotu. Zdjęcia z pewnością rozwieją wątpliwości części sceptyków, podejrzewających dlaczego wokół rozbitego samolotu nie było zwłok ofiar.

Zaznaczam, że materiał jest drastyczny niektóre osoby wrażliwe nie powinny ich oglądać.Na jednym widać np. martwe ciało jednego z pasażerów, na innym z kolei wystającą nogę. Większość fotografii przedstawia jednak szczątki rozbitego samolotu – niedługo po katastrofie ,oraz w nocy.

Niektóre zdjęcia zostały usunięte ze strony freeisoft – ponieważ były niezgodne z polityką programu Google AdSense.

95 Comments:

  1. niektórzy z nas naśmiewają się z tego co zaszło w smoleńsku wielu z nas nie dotyczy t.o bezpośrednio nie którzy nawet wyśmiewają się z tego faktu.A gdyby to wasze dzieci,rodzice,czy dziadkowie tam zginęli?.To też by was tak śmieszyło? nie chodzi tu o pogląd polityczy czy o przekonania ale o przwde.Rosja leci sobie z nami w ch… .powiem krótko statek powietrzny po uderzeniu z takiej wysokości i prędkości jak w smoleńsku wygląda jak auto po małej kolizj pozostały scenariusz samia sobeie dopiszcie

    • Im większy ignorant i nieuk, tym pewniej wypowiada się o materii, o której nie ma zielonago pojęcia! Daj przykład samolotu pasażerskiego, który rąbnął w drzewa o średnicy 40 cm i wyglądał, jak auto po małej kolizji! Ja ci dam link do filmu z samolotem, który porusza się 140 km/h na wysokości 0 metrów (zero!) i uderza w słup 20 cm średnicy: http://www.youtube.com/watch?v=zI-FkWJaVEs&NR=1
      A pozostały scenariusz, to twoja wizyta u lekarza-psychiatry razem z Antkiem i jego bandą! Spotkasz tam pewnie „naukowców”, którzy nigdy nie badali żadnego wypadku lotniczego, nie byli w Smoleńsku, nie badali niczego ale wypowiadają autorytatywne sądy. Żaden z nich nie jest w stanie odpowiedziec, jak 3 sekundy po domniemanym wybuchu „wielopunktowym” i natychmiastowej dezintegracji samolotu piloci krzyczeli „ku….a” a to wszystko się nagrało na tasmę?

  2. Zdjęcie nr 9 to fotomontaż! Fałszerstwo jest bardzo dobrze udokumentowane w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *