Drastyczne zdjęcia po katastrofie Tu -154 na których widać ciała ofiar (44 szt)

Szokujące zdjęcia zrobione tuż po katastrofie prezydenckiego Tupolewa, który sobotniego poranka rozbił się pod Smoleńskiem. Widać na nich martwe ciała wmieszane w szczątki wraku samolotu. Zdjęcia z pewnością rozwieją wątpliwości części sceptyków, którzy podtrzymują teorię dlaczego wokół rozbitego samolotu nie było zwłok ofiar?

Uwaga materiał jest drastyczny i osoby wrażliwe nie powinny ich oglądać. Na jednym widać np. martwe ciało jednego z pasażerów, na innym z kolei wystającą nogę. Większość fotografii przedstawia jednak szczątki rozbitego samolotu – niedługo po katastrofie oraz w nocy.

Niektóre zdjęcia zostały usunięte ze strony freeisoft, były niezgodne z zasadami Google.

95 Comments:

  1. Zdjęcie nr 9 to fotomontaż! Fałszerstwo jest bardzo dobrze udokumentowane w internecie.

  2. niektórzy z nas naśmiewają się z tego co zaszło w smoleńsku wielu z nas nie dotyczy t.o bezpośrednio nie którzy nawet wyśmiewają się z tego faktu.A gdyby to wasze dzieci,rodzice,czy dziadkowie tam zginęli?.To też by was tak śmieszyło? nie chodzi tu o pogląd polityczy czy o przekonania ale o przwde.Rosja leci sobie z nami w ch… .powiem krótko statek powietrzny po uderzeniu z takiej wysokości i prędkości jak w smoleńsku wygląda jak auto po małej kolizj pozostały scenariusz samia sobeie dopiszcie

    • Im większy ignorant i nieuk, tym pewniej wypowiada się o materii, o której nie ma zielonago pojęcia! Daj przykład samolotu pasażerskiego, który rąbnął w drzewa o średnicy 40 cm i wyglądał, jak auto po małej kolizji! Ja ci dam link do filmu z samolotem, który porusza się 140 km/h na wysokości 0 metrów (zero!) i uderza w słup 20 cm średnicy: http://www.youtube.com/watch?v=zI-FkWJaVEs&NR=1
      A pozostały scenariusz, to twoja wizyta u lekarza-psychiatry razem z Antkiem i jego bandą! Spotkasz tam pewnie „naukowców”, którzy nigdy nie badali żadnego wypadku lotniczego, nie byli w Smoleńsku, nie badali niczego ale wypowiadają autorytatywne sądy. Żaden z nich nie jest w stanie odpowiedziec, jak 3 sekundy po domniemanym wybuchu „wielopunktowym” i natychmiastowej dezintegracji samolotu piloci krzyczeli „ku….a” a to wszystko się nagrało na tasmę?

Dodaj komentarz