F-PROT Antivirus to Islandzki bat na uciążliwe wirusy

Dodane przez kair4 - pt., 10/07/2016 - 19:17

F-PROT jest prostym w obsłudze programem antywirusowym, a właściwie całym pakietem modułów pozwalającym kompleksowo zabezpieczyć komputer przed wirusami, trojanami i innymi niebezpieczeństwami.

Aplikacja posiada moduł ochrony systemu w czasie rzeczywistym czy harmonogram automatycznego skanowania, który nie tylko sprawdzi dyski lokalne, ale również pobiera aktualizację programu z Internetu. Do najważniejszych cech programu należą: aktualizacje najnowszych baz zagrożeń, szybkie skanowanie dużych dysków, usuwanie mocno zagnieżdżonych wirusów w systemie, ochrona urządzeń i komputera w czasie rzeczywistym.

Program antywirusowy rodem z Islandii doskonale sprawdza się na każdym sprzęcie. Podczas pracy nie obciąża systemu i jest w zasadzie nie zauważalny przez użytkownika. Wykrywa i chroni przed Malware, Trojanami, Adware oraz złośliwym oprogramowaniem instalowanym na stronach czy w aplikacjach.

Program do zastosowań komercyjnych jest dostępny w wersji płatnej, dla domowego użytku wystarczy zarejestrować się na stronie producenta lub pobrać testową 30 dniową wersję dostępną na stronie.

Program działa na systemach: Linux, Windows, FreeBSD, Solaris, IBM

Pobierz program http://www.f-prot.com/download/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish