Cudowne właściwości zdrowotne nasienia męskiego

Pozytywne walory męskiego nasienia doceniła Caryca Katarzyna – rzekomo , brała kąpiele i stosowała maseczki .Spermę pozyskiwała od przystojnych ochotników z carskiego wojska, byli starannie selekcjonowani.Do pozyskania spermy wybierano rosłych i przystojnych oficerów. Ile w tym prawdy ? tego nie wie nikt , są to tylko pogłoski. Zgryźliwi powiedzieli by, że to szaleństwo i obrzydlistwo , lecz warto zacytować dobrze znany tekst ” wszystko co ludzkie nie jest nam obce „. Mieszanie się hormonów, które dokonuje się podczas zbliżenia partnerów dobroczynnie wpływa na wiele schorzeń. Przyjemność ta łagodzi ból, koi nerwy a także zwalcza bezsenność. Naukowcy usilnie twierdzą, że męskie nasienie może zapobiegać zawałom serca, leczyć nadciśnienie, depresję jak również odmładzać cerę. Dr Gordon Gallup z Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku uważa za pewnik fakt, iż sperma jest swoistym antydepresantem dla kobiet.

Naukowiec przeprowadził ankietę na temat nastroju trzech grup kobiet: nie uprawiających seksu, uprawiających seks przy użyciu prezerwatywy oraz kochających się bez zabezpieczeń. Wyniki okazały się zdumiewające. Panie, które nie uwzględniały używania prezerwatyw najrzadziej popadały w depresję. Pozostałe dwie grupy wykazywały typowe objawy dla depresji, przynajmniej okresowe.Autor ankiety stwierdza jednoznacznie, że „ludzkie nasienie wydaje się być doskonałym antydepresantem dla kobiet”. Jego spostrzeżenie wydaje się być bardzo trafne, biorąc po uwagę jak szeroką gamę hormonów zawiera sperma: testosteron, estrogeny, hormon luteinizujący, hormon folikulotropowy, prolaktyna oraz wiele innych.

Zdaniem doktora Gallupa sperma połykana w trakcie stosunku oralnego może działać bardzo podobnie. Naukowiec twierdzi, że cechy osobowości 297 badanych kobiet nie miały tu wpływu na wynik badania. Również w przypadku kobiet w ciąży, z których 6-8% odnotowuje objawy nadciśnienia tętniczego – poważne schorzenie zagrażające matce i rozwijającemu się płodowi – Duńscy naukowcy już w 2000 roku potwierdzili leczniczy wpływ doustnie przyjmowanej spermy, zapobiegającej nadciśnieniu.

W spermie znajdują się molekuły HLA. Dziecko przejmuje część z tych molekuł od matki i od ojca. Wprowadzenie HLA ojca do organizmu matki pomaga tolerować antygeny dziecka. W ten sposób obniża się nadciśnienie tętnicze, które jest częstym efektem nietolerancji immunologicznej. Kolejną dobroczynną właściwością męskiego nasienia jest robienie maseczki odmładzającej cerę. Preparat norweskiej firmy Bioforskning na bazie spermy sprzedaje się w wielu krajach na całym świecie. Producenci oraz klienci zachwycają maseczkę, która stanowi doskonały nawilżacz, opóźniający proces starzenia.

Print Friendly
0
0

3 Comments:

 1. 0
  0

  Idę zrobić loda dla męża :)

 2. 0
  0

  Mądry fajny artykuł. Trzeba niwelować ciemnotę w społeczeństwie.

 3. 0
  0

  POZDRAWIAM IGE ZE STASZOWA wie co dobre sasza grej polska 😛

Dodaj komentarz