Nowy drastyczny film z katastrofy smoleńskiej na którym widać ciała ofiar ( + 18 )

Film trwa 10 minut został udostępniony na portalu „eOstrołęka.pl” nie wiadomo kto tak naprawdę jest autorem tego materiału, więc pozostaje anonimowy.Na filmie widać szczątki rządowego tupolewa, połamane drzewa,rosyjskie służby pracujące na miejscu tragedii, a także ciała ofiar – wszystko można zobaczyć na niepublikowanym nigdzie wcześniej nowym filmie. Jego autor zarejestrował miejsce tragedii tuż po katastrofie pod Smoleńskiem. Widać, jak pracują rosyjskie służby w kilka godzin po wypadku. Na zbliżeniach pokazane są fragmenty samolotu , a także ciała ofiar, które jednak nieco zasłonięto. Operator na tyle swobodnie porusza się po miejscu tragedii, że redakcja eOstroleka.pl wnioskuje, iż prawdopodobnie był to funkcjonariusz milicji, straży pożarnej lub żołnierz. Serwis zapewnia, że nagranie nigdzie wcześniej nie było publikowane i jest to pierwszy tak dobrej jakości zapis tego, co działo się na miejscu tragedii tupolewa zaledwie kilka godzin po katastrofie.

eOstrołęka.pl

2 Comments:

 1. Według mnie to był zamach wykonany przez tych kacapów!!
  Pamiętacie tego nastolatka co skonstruował pilota, dzięki któremu sterował tramwajami i doprowadził do wypadku?
  Według mnie to samo zrobili Kacapy!!!

 2. Jarek, cudowne dziecko PRL.

  Nie wiem co innych Polaków, ale mnie od Jarosława Kaczyńskiego przede wszystkim odrzuca tchórzostwo i konformizm, połączone z gigantyczną mitomanią. Nie jest przypadkowe zachowanie Jarosława, kreującego się na wielkiego Polaka, walczącego w bamboszach o wolność ojczyzny.
  To jest projekcja jego kompleksów, które się narodziły jeszcze w dzieciństwie. Jarosław Kaczyński jest cudownym dzieckiem. Przedstawię jego cudowne życie w kategorii siedmiu cudów świata:

  1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

  2) Cud drugi- żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie, gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce

  3) Cud trzeci- rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

  4) Cud czwarty- Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, z kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

  5) Cud piaty- Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista, odmawiający władzy PRL, zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

  6) Cud szósty- Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy.

  7) Cud siódmy- to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

  Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególną troską? Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Być może postraszył esbeka lustracją, układem, oligarchią? A może po prostu oficer zadzwonił do ojca, kazał odebrać syna, wyłoić w tyłek i obiecać, że się więcej nie będzie wygłupiał. Wiecie, rozumiecie towarzysze z PiS, tak po starej partyjnej znajomości.

  Pozdrowionka dla myślących Polaków :)

Dodaj komentarz