Google Docs po polsku w telefonach komórkowych

Dodane przez kair4 - czw., 03/03/2011 - 19:49
Google-Docs

Programiści Google nie spoczywają na laurach i udostępnili dla posiadaczy telefonów komórkowych pakiet biurowy Google Docs. Aplikacja wzbogaciła się o 44 wersje językowe w tym Polski. Usługa działa na Android, BlackBerry, iPhone, Nokia S60 i Windows Mobile.

Poza podstawowymi funkcjami mobilny Google Docs udostępnia także system pracy w grupie z podglądem zmian w czasie rzeczywistym i obsługuje mechanizm zamiany mowy na tekst. Użytkownik ma do dyspozycji zlokalizowany interfejs i może korzystać ze słownika i usług typu Voice w ojczystym języku. Lokalizacji doczekał się także arkusz kalkulacyjny.

Google Docs powinien automatycznie wykryć domyślny język użytkownika - istnieje także możliwość zmiany lokalizacji w ustawieniach usługi. Mobilny Google Docs jest dostępny na wiele platform, jednak w większości są one ograniczone do poglądu dokumentów.

Możliwość edycji jest dostępna jedynie dla systemu Android w wersji 2.2 lub nowszej oraz na urządzeniach iPhone i iPad z systemem iOS 3.0 lub nowszym.

Strona Google Docs

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish