Babo Crash Deluxe gra na Android

Dodane przez kair4 - pt., 04/01/2011 - 02:48
gra Babo Crash

Gra Babo Crash Deluxe jest to świetnie wykonana odmiana popularnej gry Jewels, którą można pobrać na telefon z Androidem całkowicie bezpłatnie. Zasada rozgrywki jest podobna jak w każdej grze typu puzzle i bejeweled. Gracz musi ułożyć trzy lub więcej takich samych elementów w pionie lub poziomie. Każde prawidłowe dopasowanie elementów, powoduje ich zniknięcie z planszy i zastąpienie kolejnymi.

W Babo Crash mamy do dyspozycji plansze zapełnioną różnokolorowymi kamieniami podobnymi do diamentów. Naszym zadaniem jest szybkie usunięcie jak największej liczby kamieni w określonym czasie. W tym celu łączymy elementy w grupy po trzy i więcej w taki sposób żeby ułatwić dalsze działanie w następnej fazie rozgrywki. W większości tego rodzaju gier, można spotkać specjalne, tak zwane wybuchowe elementy, dzięki którym w dowolnym momencie możemy wywołać detonację oczyszczając cała planszę.

Każde prawidłowo wykonane zadanie w określonym limicie czasu, promuje do kolejnego etapu rozgrywki, jak również otrzymujemy nagrodę w postaci punktów za ukończenia levelu. Chociaż gra jest już wiekowa, to w dalszym ciągu ma świetnie wykonaną oprawę graficzną, która cieszy oko nawet dziś.

Trailer wideo z gry Babo Crash Deluxe

https://www.youtube.com/watch?v=Nj3qlvaqxCE

Gra jest na licencji Freeware przeznaczona dla urządzeń mobilnych z systemem Google Android.

Przedział wiekowy 10 – b.o lat

Pobierz Babo Crash Deluxe http://www.mobiles24.co/downloads/s/485310-295-babo_crash_deluxe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish