FBI ujawnia tajne akta z Roswell o katastrofie UFO

Po ponad pięćdziesięciu latach amerykańska służba wywiadowcza FBI zdecydowała odtajnić akta dotyczące katastrofy UFO w Roswell . Tajemniczy incydent wydarzył się na pustyni 2 lipca 1947 r. w stanie Nowy Meksyk ok. 120 km na północny zachód od  słynnego dziś miasta Roswell. Wśród zwolenników teorii życia pozaziemskiego, istnieje przekonanie , że wydarzenie to mogło wpłynąć na całą rasę ludzką.

Wiadomość o rzekomym rozbiciu się pod Roswell niezidentyfikowanego obiektu latającego (UFO) z dziwnie wyglądającymi istotami pozaziemskimi, obiegła i wstrząsnęła całym światem. Katastrofa, która miała miejsce w tamtych czasach pozostaje żywa w mediach po dziś dzień. Incydent stał się jedną z największych zagadek na świecie. Zawiązało się wiele stowarzyszeń próbujących dojść prawdy na własną rękę .

Tragedia spod Roswell, była na początku ogłoszona przez wojsko amerykańskie, lecz później z niewiadomych powodów wszystkiemu zaprzeczano, że coś takiego w ogóle nie miało miejsca. Armia amerykańska zaczęła dementować wszelkie doniesienia oraz relacje naocznych świadków i tym samym pogrzebano na lata całą sprawę. Wszelkie zapiski z tamtych dni,  FBI utajniło i były strzeżone aż do dzisiaj.

Obecnie w Stanach Zjednoczonych, sprawa katastrofy z Roswell, na powrót wraca na pierwsze strony gazet. Amerykańskie służby wywiadu, postanowiły odtajnić wszystkie akta związane z okolicznościami rozbicia się pozaziemskich istot na pustymi. Jeden z ujawnionych dokumentów jest zapiskiem, agenta specjalnego FBI Guya Hottela, prowadzącego dochodzenie w sprawie Roswell. Śledczy z sił powietrznych oznajmił, że w Nowym Meksyku znaleziono trzy tzw. „latające spodki” Opisał je jako okrągłe z wypukłym środkiem, o średnicy mniej więcej 50 stóp (około 15 metrów)

W każdym z nich znajdowały się trzy nadpalone humanoidalne ciała, o wzroście 3 stóp (około 1 metra) ubrane w metaliczne skafandry z wyjątkowo wytrzymałego materiału. Ciała były zabandażowane w podobny sposób w jaki bandażuje się pogromców rekordów prędkości lub pilotów testowych.Według tego samego informatora, katastrofę pojazdów pozaziemskich, mogła spowodować wyjątkowa aktywność radarów w wojskowej bazie w Nowym Meksyku. Taka aktywność fal radiowych, mogła spowodować zakłócenie w urządzeniach nawigacyjnych kontroli lotu na pokładzie spodków , co w rezultacie doprowadziło do rozbicia się UFO.

Zobacz odtajnione akta FBI ws. UFO z Roswell. pilik PDF jęz [EN]

Film to prawie 17 minutowy dokument, przedstawiający sekcję zwłok obcego spod Roswell, która była przeprowadzona przez wojskowych lekarzy . Materiał z rzekomej autopsji, okazał się zwykłym oszustwem , co udowodniono autorowi filmu, choć sam autor zarzekał się ,że jest on prawdziwy. Nie mniej warto go obejrzeć ponieważ jest ciekawie zrobiony.8 Comments:

 1. Proszę podać źródło informacji co konkretnie i gdzie zostało ujawnione, bo jakoś to mało wiarygodne !

  • Najważniejsze informacjeKanały RSS
   Tagi: usa, historia16:06, 11.04.2011 /FOX News
   Tajne archiwum FBI otwarte
   NIEZNANE RAPORTY M.IN. O UFO I 11 WRZEŚNIA

   „FBI uruchomiło specjalną stronę o nazwie „The Vault” (pol. skarbiec/krypta), na której udostępnia cześć swoich uprzednio tajnych dokumentów. Pośród skanów 2000 dokumentów są dostępne między innymi takie rarytasy, jak raport agenta FBI na temat legendarnej katastrofy domniemanego UFO w Roswell. Wynika z niego, że wojsko USA rzeczywiście odkryło tam coś, czego nie potrafiło zidentyfikować.
   Szef działu archiwalnego FBI oświadczył przy okazji uruchomienia strony, że jej celem jest „budowanie zaufania publicznego i wiary w działania agencji, poprzez zapewnienie większej przejrzystości. – „Vault” znacząco zwiększa ilość dostępnych dokumentów FBI i ułatwia ich przeszukiwanie – dodał David Hardy.”

  • Przecież źródło do strony FBI jest podane w artykule –> Zobacz odtajnione akta FBI ws. UFO z Roswell. pilik PDF jęz [EN]

  • czytać nie potrafisz, idioto?

 2. Ja tam wieze w to myślicie ze jest tyle planet we wszechswiecie a tylko jedna zamieszkała żal mi was

 3. to wszystko jest bez sensu jesli zobacze kiedys ufo to wtedy wam uwierze..

 4. Chyba coś tu nie gra,bo na stronie,do której jest odnośnik jest tylko jeden dokument o Roswell „Roswell UFO Part 1 of 1″ i tam nie ma żadnej wzmianki o 3 UFo tylko o dysku zwisającym linką z balonu.Tak więc ten artykuł to zwykłe pomówienia.

  A idiotą pozostaje ten,kto w nim siebie nie widzi…

 5. KRZYSZTOF STASZYNSKI

  ROZPOZNANO STATEK ‚IPLA’ ZIDENTYFIKOWANO 3 OSOBY TOLBARNE 1 TOOROC 2 YKDA 3 ZOORA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>