Co oznaczają sny ze zmarłymi

Sny stanowią dla każdego człowieka bardzo ważną sferę naszego życia. Podczas snu zdarza się, że odwiedzają nas zmarli, przeważnie w snach zmarli wyglądają pogodnie i szczęśliwie , rzadko zdarza się, że nas straszą koszmarnym wyglądem czy męczą . Sen jest jedyną sferą, w której dusze zmarłych mogą kontaktować się z duszami osób żyjących. Cel tych kontaktów bywa różny – może być to powiadomienie o śmierci, może być to prośba o modlitwę, może być prośba o załatwienie jakichś niedokończonych spraw.

Czasem bywa ostrzeżeniem przed jakimś niebezpieczeństwem, lub przygotowaniem do czegoś trudnego w naszym życiu. Nie zawsze sen o zmarłych oznacza coś niedobrego, jednak gdy śni nam się osoba zmarła, która wyprowadza nas dokądś, można to potraktować jako zapowiedź śmierci osoby śniącej.

Często też się zdarza, że komuś śni się zmarła matka, ojciec,mąż, żona, dziadek czy babcia. Po przebudzeniu sen ze zmarłą bliską osobą wprawia nas w zakłopotanie i próbujemy dociec –  co dana osoba chciała nam przekazać i co taka wskazówka oznacza. Najczęściej śni się nam zmarła osoba, która podając nam dłoń lub prowadząc nas gdzieś, chce nas zabrać ze sobą do świata zmarłych. Wtedy, największą władze nad swoim życiem, mają osoby, które się z niego cieszą lub potrafią szybko wywołać LD, a także ludzie mający duży poziom siły mentalnej. Przy drugim i trzecim wariancie, możemy wypytać osobę dlaczego chce nas zabrać ze sobą i o co w ogóle jej chodzi, a szczególnie nie pójść z nią i uchronić własne życie.

Osoby, które chcą umrzeć i życie jest dla nich beznadziejne, raczej nie uda im się zostać przy życiu. Sen w którym zmarły podaje nam dłoń, nie musi od razu oznaczać bliską śmierć, ale w większości przypadków tak jest. Często osoby, podczas operacji (najczęściej gdy występują jakieś komplikacje), widzą właśnie zmarłą osobę, która chce je ze sobą gdzieś zabrać.

Drugim wariantem jest to, że np. we śnie: dzieje Ci się krzywda, umierasz etc. zmarły stoi obok, ale nic nie robi. Nie masz się czego bać i możesz być pewny, że Cię pilnuje. Sama tego doświadczyłam. A gdy dodatkowo próbuje Ci pomóc, to w świecie rzeczywistym strzeże Cię, pomaga i robi wszystko był byś szczęśliwy.

Trzecim przypadkiem jest gdy zmarły, stoi np. po drugiej stronie ulicy. W każdym mąć razie blisko Ciebie, ale miedzy wami jest mniejsza lub większa przeszkoda.

Może to oznaczać 2 rzeczy:

1.Po pełnia umyślnie wiele błędów i po prostu osoba zawodzi się na tobie.

2.Dzieli was mała przeszkoda do spotkania, najczęściej oznacza to śmierć.

3.Chce Ci pomóc, czuwać nad tobą. Bardzo Cię kocha, ale pomimo tego, nie potrafi przełamać tej bariery, która stoi pomiędzy wami i oddziela was od siebie. Może to być z twojej przyczyny, lub z obydwu osób, ale sam najlepiej wiesz jak ją przełamać.

4. Ostatnim wariantem, jest reszta snów. Np. rozmowa ze zmarłą osobą, bycie na jej pogrzebie lub w którym uczestniczy, rodzinne święta, imprezy etc. Wtedy, albo chce Cię ostrzec, albo wesprzeć, lub też bez żadnej przyczyny pokazać, że jest z tobą cały czas. Oczywiście, sam najlepiej wiesz, jaki był to rodzaj snu i do której kategorii go zaliczyć.

źródło : zjawiska paranormalne.pl

173 Comments:

  1. Ostatnio przyśniła mi się sąsiadka za ściany która była alkoholiczką i z tego też powodu odeszła śniło mi się że bylem u niej i nie do końca wiem po co. Właściwie to była dobra kobieta tyle że z problem i lubiłem ją, ale co to może oznaczać. Proszę o odp na maila :)

  2. Ostatnio był w moim śnie kuzyn który umarł . hm dokładnie śniło mi sie ze bylismy w sklepie jakims i jego brat powiedział że on nic nie pamieta że nie zna mnie a on powiedział że zna mnie bardzo dobrze że wie kim jestem dla niego i dodał że o mnie nie zapomniał potem wspominał ze mną dzieciństwo i śmiał sie razem ze mna a dalej nie opowiem bo niestety obudził mnie budzik co to może znaczyć prosze o odpowiedz na maila pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *