Pocket Legends jedna z lepszych gier MMO na Android

Dodane przez kair4 - ndz., 05/01/2011 - 03:33
gra Pocket Legends

Pocket Legends to doskonała i jedna z lepszych produkcji MMO na telefony komórkowe z systemem Android. Szczególnie polecana dla miłośników gry World of Warcraft. Gra posiada wiele fajnych funkcji i możliwości, dzięki którym potrafi wciągnąć na bardzo długie godziny. W Pocket Legends mamy do dyspozycji kilka postaci m.in: wojownika, maga oraz łucznika.

Postaciami przemierzamy wirtualny świat, w którym zdobywamy kolejne poziomy i doświadczenie. Zebrane umiejętności pozwolą w dalszym etapie rozgrywki toczyć pojedynki z lepszymi bardziej wymagającymi graczami. Za wygrane potyczki otrzymujemy nagrody i skrzynki z różnymi fantami, punkty czy ulepszenia. Po wykonaniu określonych misji gracz otrzymuje awans i przechodzi na kolejny poziom.

Platforma pozwala na rozgrywki w trybach PVP - gracz vs gracz, czy PVE kooperacyjne - gracze kontra booty. Gra jest bardzo dobrze dopracowana, posiada grafikę 3D, co gwarantuje dobrą zabawę. Pocket Legends jest darmową grą do 12 poziomu doświadczenia - jeśli zdecydujesz się na dalsze odkrywanie kolejnych poziomów, to powinniśmy wykupić jej płatną wersję z pakietem Gold lub Platinum.

Obejrzyj intro z gry Pocket Legends

https://www.youtube.com/watch?v=K9JK_Wu7AGk

Producent: Spacetime Studios
Cena: Darmowa do 12 poziomu doświadczenia, Gold czy Platinum po przejściu 12 planszy.

Pobierz Pocket Legends dla urządzeń mobilnych z systemem Android https://play.google.com/store/apps/details?id=sts.pl&feature=search_result

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish