Walnij mysz młotkiem w grze Hammer Jerry 3

Dodane przez kair4 - pt., 10/21/2016 - 03:34
gra Hammer Jerry

Hammer Jerry jest typową grą zręcznościową, w której należy wykazać się błyskawicznym refleksem jak u kota Toma. Gracz ma do swojej dyspozycji drewniany młotek i wali nim w mysz, która dość szybko wyskakuje z dziury. Zadanie jest niby proste, ale jak się okazuje nie tak łatwo jest uderzyć sprytnego Jerrego między uszy.

Znana z kreskówek Hanna i Barbera przebiegła mysz, potrafi pojawiać się błyskawicznie w kilku miejscach na raz, co wymaga od grającego natychmiastowej reakcji, żeby trafić małego łotra. Sprytny Jerry wychyla się z dziury dosłownie przez moment, więc czas na reakcję i uderzenie młotem jest mocno ograniczony.

W grze trzeba uważać na podpuchy, których też nie brakuje. Można niechcący rąbnąć w łeb inną postać, np. Świętego Mikołaja. Za każde prawidłowe uderzenie myszy, otrzymujemy punkty bonusowe, które po prawidłowym wykonaniu zadania dają promocję do kolejnego jeszcze trudniejszego etapu rozgrywki.

W przypadku uderzenia innej postaci, otrzymujemy karę w postaci odliczenia punktów. Gra Hammer Jerry jest idealnym ćwiczeniem refleksu i podzielności uwagi. Sterowanie odbywa się, jak na ironię, również myszką ale komputera.

Jest to starsza gra typu arcade. Żeby móc zagrać należy zainstalować wtyczkę Adobe Flash Player, którą mozna pobrać za darmo z oficjalnej strony Adobe. Skopiuj link do gry Hammer Jerry i wklej w przeglądarkę lub pobierz plik na pulpit komputera. http://m.toogame.com/h/swfs/hammer-jerry_80r.swf

Obejrzyj trailer z gry Hammer Jerry

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish