Polowanie na rybę - gra wędkarska Little Bass Survival

Dodane przez kair4 - pt., 10/21/2016 - 03:50
gra Little Bass Survival

Little Bass Survival powinna spodobać się młodszym jak i starszym oraz miłośnikom wędkarstwa. Polega na umiejętnym poruszaniu się rybą, gdzie należy zjadać robaczki i omijać różne niebezpieczeństwa.

Podczas rozgrywki będą na Ciebie polowały inne drapieżniki jak również wędkarze zarzucający przynęty z robakami, które należy omijać.

W Bass Survival trzeba wykazać się nie lada refleksem, ponieważ drapieżniki potrafią z szybko atakować. Każde spotkanie z wrogą rybą czy hakiem wędkarskim, powoduje utratę życia i punktów, które promują do kolejnych etapów rozgrywki.

Grając w Bass Survival poruszamy się myszką komputerową - góra, dół, do przodu lub do tyłu, omijamy wszystkie duże ryby i czyhających z przynętami wędkarskie zestawy. Punkty otrzymujemy za każde zjedzenie robaków.

Żeby zagrać w Little Bass Survival należy skopiować załączony link i wkleić go w przeglądarkę lub pobrać na dysk komputera. Do prawidłowego funkcjonowania koniecznie wymagany jest plugin Adobe Flash Player, który można pobrać z oficjalnej strony. http://freeonlinegames.com.free-game.us/water/mi9-10484/little-bass-survival.swf

Obejrzyj trailer z gry Little Bass Survival

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish