Latanie samolotem w grze Wacky Wings

Dodane przez kair4 - sob., 10/21/2017 - 03:38
gra Wacky Wings

Wacky Wings to wspaniała gra zręcznościowa typu arcade, w której lecimy samolotem i po drodze zbieramy gwiazdki. Zadanie nie jest proste ponieważ trzeba wykazać się umiejętnością wcześniejszego przewidywania odpowiednio dopasowując tor lotu, prędkość oraz wysokość.

Podczas rozgrywki natrafimy na dodatkowe utrudnienia, gdzie musimy uważać na różne przeszkody powietrzne. Przeszkody należy omijać w taki sposób żeby nie spowodować kolizji, która spowoduje utratę życia i punktów.

Dodatkowo na niebie będą nam przeszkadzały inne obiekty latające, balony czy helikoptery. Ich zadaniem jest wyprzedzenie naszego samolotu i zgarnięcie cennych gwiazdek.

Za wszystkie zebrane gwiazdki otrzymamy odpowiednia ilość punktów, dzięki którym przejdziemy do kolejnego jeszcze trudniejszego etapu rozgrywki.

Gra powinna spodobać się młodszym i starszym miłośnikom zręcznościówek. W grze Wacky Wings poruszamy się myszą komputerową, sterowanie góra i dół oraz przyspieszenie.

Żeby zagrać należy skopiować zamieszony link i wkleić go w przeglądarkę lub pobrać za pomocą menadżera na dysk komputera.

Gra jest oparta o technologię flash, więc do prawidłowego funkcjonowania konieczna jest instalacja pluginu Adobe Flash Player, który za darmo można pobrać z oficjalnej strony Adobe.

Link do gry http://www8.agame.com/mirror/flash/w/Wacky_wings/WackyWings.swf

Obejrzyj trailer z gry Wacky Wings

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish