Zagraj online w Tank Rampage 2012 i odpieraj ataki czołgów

Dodane przez kair4 - czw., 02/09/2012 - 10:09

Najnowsza odsłona doskonałej wojenno strategicznej gry Tank Rampage. W mini grze typu arcade poruszamy się po planszy uzbrojonym samochodem i niszczymy czołgi przeciwnika. Pojazdy wroga atakują z różnych stron, Twoim zadaniem jest odpowiednie ustawienie auta na planszy, tak żeby oddać celny strzał i zniszczyć czołg. Podczas rozgrywki musisz wykazać się nie lada refleksem, ponieważ im więcej zadajesz zniszczeń tym pojawia się więcej przeciwników, którzy są uzbrojeni w mocniejszą broń.

gra Tank Rampage

Zabawa polega na zbieraniu jak największej liczby punktów, które dają promocję do kolejnego etapu rozgrywki. Zasada jest prosta im więcej zniszczysz atakujących ciebie czołgów to większa będzie nagroda w postaci punktów. Nawigacja w grze jest bardzo łatwa, strzelamy i zmieniamy pozycję przy pomocy myszki komputerowej. Ogólnie gra bardzo fajna i daje dużo frajdy.

Żeby zagrać grę Tank Rampage kliknij w link i graj na komputerze lub w przeglądarce internetowej. Do uruchomienia wymagany jest plugin Adobe Flash Player, który pobrać z oficjalnej strony Adobe: http://cdn.fupa.com/swf/Tank-Rampage-2012/hlwwh.swf

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish