Instalacja Android pod Windows

Dodane przez kair4 - wt., 01/29/2013 - 18:47
Android Windows

Chińscy programiści z firmy SocketeQ opracowali nową i łatwą metodę instalacji Androida pod kontrolą Windowsa. Jak na razie projekt jest w fazie rozwojowej lecz już zdobywa wielkie rzesze sympatyków. Żeby cieszyć się mobilnym systemem od Google, wystarczy odwiedzić stronę twórców oraz pobrać plik Windowsandroid.exe. Następnie przechodzimy do instalacji Androida, jest to bezpieczna forma z możliwością odinstalowania programu.

Czynność tą wykonujemy podobnie jak z Ubuntu Wubi. Po zakończeniu procesu instalacyjnego instalator utworzy na pulpicie ikonkę zielonego robocika, restartujemy maszynę i po ponownym rozruchu komputera klikamy na ikonkę i już możemy cieszyć się mobilnym systemem od Google, który całkiem sprawnie działa z systemem Windows tak jak w naszym smartfonie czy telefonie. Jedyną wadą systemu, jest brak możliwości korzystania ze Sklepu Play i zawartych w nim aplikacji, lecz można łatwo obejść ten problem, wrzucając pliki apk do katalogu windowsandroid_rootdataapp, który znajduje się na dysku.

Jeśli chcemy odinstalować Androida , musimy wejść  Mój Komputer /C/SocketeQ/ i klikamy na plik uinstal000, po czym kasujemy wszystkie pliki z nazwą SocketeQ.

Obejrzyj wideo z oprogramowaniem WindowsAndroid

https://www.youtube.com/watch?v=0P5udPWjoJ8

Pobierz na PC  Androida w wersji 4.0.3r1

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish