Telewizja Republika Online

Od 10 kwietnia zaczęła nadawanie w internecie niezależna Telewizja Republika. Co więcej, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu nowej stacji koncesji na nadawanie programu drogą satelitarną i kablową. Wszystkie programy telewizyjne będą miały charakter publicystyczno informacyjny.TV Republika posiada nowoczesne studio, profesjonalny sprzęt, a co najważniejsze zespół wyjątkowych ludzi. Wśród twórców TV Republika znajdziemy takie sławy jak:Tomasz Sakiewicz,Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz, Ewa Stankiewicz, Joanna Lichocka, Cezary Gmyz, Anita Gargas,Tomasz Terlikowski, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek oraz wielu innych wybitnych publicystów i dziennikarzy.

Jeśli masz dobre łącze internetowe możesz na żywo oglądać TV Republika , kliknij w obrazek .

TV Republika

Print Friendly
0
0

1 Komentarz:

 1. Kolejna propagandowa tuba
  0
  0

  Z Polsatem związany był również prezes zarządu spółki nadawcy Telewizji Republika Piotr Barełkowski. Tworzył on TV Biznes, którą w 2007 r. zakupiła firma Solorza, potem pracował dla grupy Polsat. To Barełkowski reklamował emisję w TV Republika filmu „Strajk” Volkera Schlöndorffa, fałszywie szkalującego pamięć strajkujących robotników w Stoczni Gdańskiej i Anny Walentynowicz.

  Z tego punktu widzenia pytania o przyszłość tej stacji wydają się bardzo zasadne. Szczególnie że obok wartościowych programów (np. Anity Gargas) telewizja emituje też rozmowy, w których tak doświadczony dziennikarz, jakim jest Bronisław Wildstein, nie potrafił merytorycznie skontrować skandalicznej wypowiedzi przedstawicielki skrajnej lewicy, która wychwalała Jerzego Urbana. Czyżby i w tej stacji istniały wpływy PPS?

  Ledwo wystartowali a już taka wtopa

  całość przeczytacie tu http://www.naszdziennik.pl/mysl/33007,imperium-solorza.html

  Posłuchajcie jak się Sakiewicz kaja i jąka , czyżby kolejna medialna manipulacja narodem się szykowała.
  http://www.youtube.com/watch?v=u4vt70PIKiA&feature=player_embedded
  Panie redaktorze to wstyd i brak taktu ,żeby publicznie za pośrednictwem mediów zapraszać kogokolwiek na jakiekolwiek spotkanie .

Dodaj komentarz