Darmowe mapy i nawigacje dla Androida

Dodane przez kair4 - ndz., 06/30/2013 - 23:34
auto mapy na telefon

Lista jednych z lepszych darmowych aplikacji z nawigacjami i auto mapami przeznaczonych dla kierowców z urządzeniami mobilnymi. Zestaw na pewno się przyda każdemu kierowcy i ułatwi podróż w dotarciu do zamierzonego celu. Poniżej znajdziecie kilka najlepszych aplikacji z mapami samochodowymi dla smartfonów, telefonów komórkowych i tabletów z systemami Android.

MapFactor Navigator

Darmowa i świetna nawigacja dla systemu Android, działa offline i radzi sobie całkiem nieźle nie tylko na drogach polskich ale i również całej Europy. Po zainstalowaniu na smarfonie aplikacji, użytkownik ma ciągły dostęp do bazy map, bez konieczności korzystania z Internetu.

Nawigacja posiada płynną animacje mapy co jest jej wielkim atutem oraz ma wbudowaną możliwość wyszukania punktów POI wzdłuż zaplanowanej trasy o dołączenie jej jako punkt pośredni.

Pobierz MapFactor Navigator

Yanosik

Jest jedną z lepszych i co ważne darmowych nawigacji dla telefonów z systemem Android. Potrafi bez problemu i bezbłędnie doprowadzić każdego kierowcę do wyznaczonego celu.

Dodatkowo dzięki częstym aktualizacją baz, informuje o zagrożeniach takich jak :kontrole radarowe ,wypadki,korki, patrole policji, fotoradary, prace drogowe czy niebezpieczne miejsca, a wszystko to dzięki ogromnej społeczności Yanosik'a , która na bieżąco zgłasza do bazy danych swoje spostrzeżenia drogowe .

Pobierz Nawigację Yanosik

MapaMap - Polska

Kolejna darmowa i całkiem niezła nawigacja dla kierowców. Często aplikacja jest instalowana na urządzeniach stacjonarnych takich jak Manta Navi. Najważniejszymi cechami tej aplikacji jest to ,że po zainstalowaniu na smartfonie nie musimy korzystać podczas jazdy z internetu, ponieważ działa online. Kierowca podczas jazdy zostanie poinformowany o korkach, fotoradarach , robotach drogowych czy innych zagrożeniach. Dodatkowo ostatnia aktualizacja umożliwia dostęp do informacji turystycznych , noclegach, motelach czy przydrożnych hotelach, co jest bardzo ważne,  kiedy w czasie jazdy potrzebujemy wypocząć. Program zawiera wyjątkowo dokładne cyfrowe mapy Polski, przygotowane przez naszego rodzimego producenta - firmę  IMAGIS S.A.

Pobierz aplikację MapaMap

Mapy Google.Inc

Tej aplikacji zbytnio nikomu nie trzeba przedstawiać, jest domyślnie instalowana na każdym zakupionym smartfonie z systemem Android. Działa prawie doskonale i ma ogromną ilość przydatnych funkcji. Do najciekawszych opcji należy szybkie wybieranie głosowe. Wystarczy powiedzieć do mikrofonu nazwę miasta, ulicy lub siedzibę firmy i w mgnieniu oka otrzymamy wynik. Klikamy ok i już nawigacja poprowadzi nas do celu.

Ostatnia aktualizacja Google Map wprowadziła kilka ciekawych zmian, a mianowicie udoskonalono bazy hoteli, dołączono Google Street ze szczegółami budynków 3D. Poprawiono funkcjonalność komunikacji GPS, która określa Twoje położenie. Kolejną ciekawą funkcją jest potrzymanie mapy z danymi przez ok. 50 km jazdy, gdy wystąpi zakłócenie sygnału lub czasowy brak transmisji. Używając produktu od Google mamy pełną gwarancję, że zawsze dotrzemy do celu bezbłędnie, co idealnie sprawdza się w dużych zakorkowanych miastach. Wielkim atutem nawigacji to częsta aktualizacja i jest całkowicie za darmo.

Pobierz Mapy Google.Inc

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish