Nowe wydanie VirtualBox

Dodane przez kair4 - wt., 12/03/2013 - 12:47
program VirtualBox 4.3.4

Firma Oracle nie spoczywa na laurach i upubliczniła kolejne wydanie znakomitej aplikacji VirtualBox. Program służy do emulacji różnych systemów operacyjnych na jednym komputerze. Za pośrednictwem narzędzia można testować dowolny os bez konieczności instalowania go na dysku. Jest to przydatne oprogramowanie, gdyż w szybki oraz prosty sposób sprawdzimy i przetestujemy dowolną dystrybucję Linuksa, system Mac OS czy Windows.

W nowym wydaniu dodano obsługę jądra Linux 3.13-rc, ulepszono obsługę wizualizacji 3D , poprawiono moduły obsługi funkcji vbox video dla takich systemów jak: Red Hat Enterprise Linux 6.1, Slackware 14.1 czy Oracle Linux. Zmodyfikowano i ulepszono funkcję pomocy VBoxManage.

Naprawiono problemy z emulacją lokalnego APIC, co było powodem częstych awarii niektórych systemów w czasie uruchamiania. W wirtualnej maszynie ulepszono zakres funkcji dla dowiązań C i wyeliminowano błędy przełączania systemu w tryb prezentacji.

Dopracowano ładowanie zapisanych stanów maszyn, które pojawiały się kiedy była wyłączona opcja VT-x/AMD-V i polepszono pojawiające się co jakiś czas zamrożenia ekranu w Dodatkach i 3D.

Aplikacja na licencji GPL

Systemy :Linux,Windows,Mac OSx.

Nową wersję VirtualBox można pobrać z oficjalnej strony.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish