Katastrofa UFO na Antarktydzie odkryta w Google Earth

Rosyjski badacz Walentin Degterew dokonał ciekawego odkrycia podczas przeglądania Google Earth. Rosjanin przeglądając zdjęcia satelitarne Antarktydy natkną się na dziwny obiekt, który wyglądał jak statek kosmiczny obcych. Ciemny obiekt przypominał spodek i wbity był w śnieżną pokrywę lodową, tak jakby nagle uległ katastrofie.

UFO na Antarktydzie

Co ciekawe jego znalezisko w niczym nie przypomina znanych nam współczesnych statków powietrznych obecnie budowanych na ziemi. Konstrukcja i kształt bardzo przypomina obiekty UFO jakie możemy zobaczyć na przypadkowo wykonanych zdjęciach przez ludzi na całym świecie. Walentin postanowił podzielić się swoim odkryciem w mediach społecznościowych i zamiesił położenie statku obcych z danymi współrzędnych: 80 ° 34’08.4 „S 30 ° 05’19.3″W.

UFO Antarktyda Walentin Degterew

Według autora to unikalne znalezisko jest autentycznym dowodem na istnienie obcych na naszej planecie. Chwilę po tym jak Rosjanin w Internecie opublikował sensacyjne zdjęcia, pojawiły się komentarze sceptyków, którzy twierdzą, że tajemniczy obiekt nie jest żadnym rozbitym statkiem UFO, lecz zwykłym pęknięciem w lodzie. Natomiast czarny wygląd jaki widać na fotografiach jest złudzeniem optycznym. Degterew tłumaczył, że po dokładnym przebadaniu jednak widać tajemniczo wyglądający obiekt, który w żadnym wypadku nie przypomina, samolot, stację badawczą czy helikopter. Badacz podtrzymuje swoje zdanie, że widoczny wystający z lodu owalny obiekt może należeć do przedstawicieli cywilizacji pozaziemskiej.

Dodaj komentarz