Clean Master w wersji dla Windows

Dodane przez kair4 - czw., 10/02/2014 - 17:37

Jeszcze do niedawna firma Cheetach Mobile specjalizowała się w tworzeniu słynnego czyścika rejestru tylko dla użytkowników mobilnego systemu Android. Jednak dziś to się zmieniło i twórcy postanowili wydać wersję dla komputerów z Windowsem na pokładzie. Pojawienie się nowego darmowego programu do konserwacji systemu, zapewne ucieszy wszystkich użytkowników Windowsa, ale raczej nie będzie to w smak autorom znanego CCleaner'a. Zapewne wielkim atutem androidowej szczotki jest stabilna praca i ogromna popularność wśród mobilnej rzeszy użytkowników, co na starcie może dać ogromną przewagę.

Konkurencyjny program już po pierwszym uruchomieniu prezentuje elegancki wygląd co jest ogromnym plusem, po chwili zaczyna automatycznie skanować system i wyłapuje wszystkie błędy w rejestrze. Po wykonaniu tej czynności wyświetli wszystkie zmagazynowane tymczasowe dane utworzone podczas przeglądania stron internetowych, pokaże też zakamuflowane wpisy z pakietów ochronnych oraz pliki śledzące ze Skype, czytników PDF czy z Adobe Flash Playera.

Clean Master rozpoznaje większość popularnych przeglądarek internetowych takich jak: Internet Explorer,Firefox, Chrome, Opera. Według producentów aplikacja współpracuje z  ponad 500 - set popularnymi programami, co pozwala jej na usuwanie wszystkich zbędnych śmieci oraz tymczasowych danych zebranych podczas surfowania po Internecie.

Ponadto program podobnie jak CCleaner czyści historię odwiedzanych witryn, rejestr, błędy, niepowiązane pliki dll, kasuje ślady naszych poczynań w sieci w postaci ciasteczek i klikanych linków. Po za tym ma bardzo ładny dopracowany wygląd, co na samym początku cieszy oko i wzbudza zaufanie. Jedyną wadą jest brak polskiego interfejsu, posiada tyko język angielski, lecz nie stanowi to wielkiego problemu podczas obsługi.

Program kompatybilny z Windows XP, Windows Vista,Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1

Pobierz Clean Master https://www.cleanmasterofficial.com/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish