W grze Chasm Walkthrough dziobak szuka drogi wyjścia z labiryntu w kanionie

Dodane przez kair4 - śr., 10/08/2014 - 21:05

W grze Chasm Walkthrough chodzisz zabawnym zwierzaczkiem po drewnianych górskich drogach i musisz odnaleźć wyjście z labiryntu. Twój dziobak drepcze po różnych niebezpiecznych miejscach, gdzie szuka ciągle rozwiązania żeby odnaleźć prawidłową ścieżkę.

Gra dziobak w labiryncie

Kanion jest długi i kręty, więc trzeba się nieźle nakombinować żeby omijać przeszkody jak również znaleźć rozwiązanie. Komendy do wędrówki dziobakowi wyznaczasz myszką komputera. Miejsce w które klikniesz strzałką to będzie szedł i wykonywał różne zadania. Każde prawidłowe wykonanie zadania odblokowuje kolejny jeszcze trudniejszy etap rozgrywki. Jest to niesamowita gra zręcznościowo - logiczna, która naprawdę daje wiele zabawy i frajdy oraz potrafi wciągnąć na wiele godzin. Posiada bardzo ładnie zaprojektowaną szatę graficzną, nie gorszą od najlepszych produkcji mini gier jakie można znaleźć na Google Play czy innych platformach tego typu.

Kliknij w link i graj na komputerze lub w przeglądarce. Do uruchomienia gry Chasm Walkthrough wymagana jest wtyczka Adobe Flash Player: http://riongames.com/files/file/588954a3c.swf

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish