ESET NOD32 Antivirus 8 z licencją na rok

Dodane przez kair4 - śr., 10/29/2014 - 19:39

Firma ESET udostępniła w ramach promocji bardzo dobry program do ochrony komputera. Oferta kierowana jest do mieszkańców Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Żeby zdobyć pełna licencję aplikacji powinniśmy dokonać rejestracji w witrynie ESET, z którymś IP pochodzącym z w/w krajów. Załóżmy, że mieszkamy w jednym z tych krajów, ale wyjechaliśmy na urlop do Polski i chcemy skorzystać z darmowej oferty firmy ESET i zainstalować na komputerze NOD32 Antivirus 2014. Mając dostęp do sieci z polskim IP nie uda się nam zdobyć licencji, jest na to dobry sposób żeby obejść zabezpieczenie serwera.

1. Na początku musimy wejść na stronę niemieckiego Proxy: http://www.surf-proxy.de/

2. Wklejamy w wyszukiwarkę Proxy ten link : http://www.eset.com/de/home/specials/ct_aktion_2014/#c487336

3. Wypełniamy formularz według podanych wskazówek, wpisując wszystkie dane. W tym przypadku będą to Niemcy, więc musimy podać miasto oraz odpowiedni kod pocztowy i klikamy wyślij. Patrz na obrazek poniżej.

Tu znajdziesz wszystkie kody pocztowe z niemieckimi miastami: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_postal_codes_in_Germany

formmularz rejestracji nod 2014

4. Następnie pobieramy program antywirusowy z otrzymanych linków w mailu lub z poniższych i instalujemy na komputerze.

Pobierz program: ESET NOD32 Antivirus 8 - 2015.zip

5. Żeby aktywować program musimy odwiedzić te strony przez niemieckie Proxy i wypełnić formularz na stronie ESET, patrz obrazek poniżej.

http://www.eset.com/de/store/activate/

http://www.eset.com/me/activate/

aktywacja NOD 2014

6. Gdy wszystko zrobimy jak należy będziemy mieli za darmo pełną i legalną wersję NOD32 Antivirus 2014 ważną przez rok czasu. Warto jest się troszkę pomęczyć ponieważ program normalnie kosztuje ok. 30 Euro.

Kilka słów o programie NOD

ESET NOD Antivirus 8 Smart Security

NOD32 Antivirus 2014 zapewnia kompleksową ochronę komputera przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami, wirusami, backdoorami, spyware, adware i phishingiem. Znakomicie spisuje się jako bardzo skuteczna ochrona co potwierdzają jego testy.

Nie zakłóca pracy komputera i jest niesamowicie lekki dla systemu. Sprawdza w czasie rzeczywistym wszystkie uruchamiane pliki i aplikacje pobierane z Internetu czy przez pocztę elektroniczną. Program jest od lat bardzo ceniony przez użytkowników i zdobył wśród ogromnej rzeszy internautów wielkie uznanie.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish