Glary Utilities Pro pełna wersja z kluczem i licencją na rok

Dodane przez kair4 - pon., 03/25/2019 - 17:33
Glary Utilities wersja Pro

Glary Utilities to znakomite narzędzie do konserwacji komputera i systemu Windows. Program w profesjonalnej wersji płatnej, został za darmo udostępniony w ramach promocji z kluczem na rok. Przy pomocy aplikacji wykonamy porządną optymalizację zainstalowanego systemu operacyjnego i oprogramowania, co w efekcie znacznie poprawi działanie komputera. Nieograniczone możliwości pomogą użytkownikowi przyspieszyć działanie systemy i naprawią wszystkie błędy jakie zgromadziły się podczas pracy.

Za pośrednictwem tego narzędzia zwiększymy przestrzeń dyskową, wyczyścimy wszystkie śmieci z rejestru, naprawimy rejestr systemu, wykonamy defragmentacje dysków, usuniemy zagrożenia typu malware, zaszyfrujemy pliki, utworzymy kopię zapasowe plików, przywrócimy usunięte przypadkowo pliki.

Przywrócimy system Windows, zwolnimy pamięć RAM, czy wymażemy wszystkie pozostawione ślady prywatności z sytemu. Jest to tylko kilka opisanych możliwości, w rzeczywistości program jest wyposażony we wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej optymalizacji i konserwacji systemu.

Na zdjęciu widoczne są wszystkie możliwości jakie posiada Glary Utilities.

Glary Utilities Pro 5.10.0

Promocja i publiczna licencja aktywacji - wpisz numer seryjny oraz nazwę użytkownika po zainstalowaniu softu.

Nazwa: EaseUS Users

Serial Numer: 3788-6167-9582-6222

Pobierz Glary Utilities Pro 5:  http://download.glarysoft.com/gup5setup.exe

OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP 32|64-bit

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish