Canyon Glider Gra Lotniarz

Dodane przez kair4 - śr., 10/01/2014 - 04:31
Canyon Glider Gra

Rewelacyjna mini gra zręcznościowa z gatunku sportów ekstremalnych z lataniem na lotni w górach. W grze Canyon Glider zaczynamy swoją przygodę z lotnią od wykonania pierwszego skoku z urwiska skalnego w kanionie.

Żeby ruszyć naszym lotniarzem musimy nabrać odpowiedniej prędkości i wykorzystać dogodne warunki klimatyczne, m.in wiatry czy prądy powietrzne.

Rozbieg uzyskamy po przez szybkie klikanie w kursor klawiatury - strzałka prawo i lewo. Zanim zdecydujemy się oddać udany pierwszy skok, należy wziąć pod uwagę siłę wiatru, który to pozwoli na długi lot w powietrzu.

Kiedy nasz lotniarz już zbliży się do urwiska oddajemy skok i szybujemy. Podczas lotu zbieramy różnego rodzaju fanty, za które otrzymujemy punkty. Żeby zebrać pokaźną ilość punktów musimy starać się jak najdłużej szybować.

Staraj się tak sterować klawiaturą, aby lotniarz nie spadł na ziemię lub nie zderzył się z ptakami. Każda kraksa eliminuje z dalszych rozgrywek. Sterowanie i nawigacja odbywa się za pośrednictwem klawiatury komputera.

Żeby zagrać kliknij w załączony link i graj na komputerze lub w przeglądarce internetowej. Do uruchomienia gry wymagany Adobe Flash Player: https://www.miniclip.com/games/canyon-glider/pl/

Zanim zaczniesz zabawę obejrzyj trailer wideo z grą Canyon Glider - Lotniarz

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish