Hard Disk Sentinel Professional 4.20 - pełna wersja z darmowym kluczem

Dodane przez kair4 - sob., 10/25/2014 - 17:28

Znakomite narzędzie do kontroli i monitorowania stanu dysków w komputerze. Pełna płatna wersja programu jest udostępniona w promocji z licencja na cały rok użytkowania. Jakiś czas temu był dostępny w tygodniku Komputer Świat, obecnie można go pobrać legalnie ze stron twórców.

Aplikacja analizuje stan użycia dysków twardych HDD i wszystkich zewnętrznych nośników danych SDD podłączonych przez proty USB czy SATA. Przy pomocy programu otrzymamy takie informacje jak szczegółowe parametry S.M.A.R.T, temperatura dysku, stan użytkowania czy otrzymamy wnikliwą diagnozę uszkodzeń bad sektorów , które w razie potrzeby będziemy mogli naprawić i uratować uszkodzony dysk.

Hard Disk Sentinel Professional odczytuje partycje znajdujące się na dyskach twardych oraz może wykonać podział dysku na poszczególne partycje. Wszystkie analizy jakie wykona program, możemy zapisać w formie pliku tekstowego czy wysłać na maila.

Hard Disk Sentinel Professional 4.20

Promocja programu i klucz licencyjny działa tylko z obecną wersją 4.20, po aktualizacji do nowszej wersji tracimy prawa użytkowania i zostanie nam tylko 30 dniowa wersja trial.

1.Pobierz klucz www.hdsentinel.com/license/4.20/hdsentinel.key

2.Pobierz program: http://www.hdsentinel.com/hdsentinel_pro_setup420.zip

3. Pobierz program w wersji Portable: http://www.harddisksentinel.com/hdsentinel_pro_portable420.zip

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish