Kaspersky Anti-Virus 2015 za darmo licencja 90 dni

Dodane przez kair4 - śr., 10/22/2014 - 17:02

Firma Kaspersy Lab udostępniła użytkownikom najnowsze wydanie testowe antywirusa z 3 miesięczną darmowa licencją, po tym okresie jak ktoś się zdecyduje , może wykupić pełny pakiet na cały rok . KIS 2015 należy do jednych z lepszych aplikacji do ochrony komputera i jest bardzo chętnie instalowany.

Antywirus na potężną bazę wirusów, którą codziennie aktualizuje, przez co skutecznie blokuje ataki sieciowe, trojany, malware, spyware, chroni przed spamem pocztowym, adware, zabezpiecza przed phishingiem oraz innymi niebezpieczeństwami.

Jest bardzo lekki i nie zakłóca pracy komputera, pracuje w czasie rzeczywistym. Instalacja produktu jest banalnie prosta, pobieramy aplikację z oficjalnej strony producenta i instalujemy go na komputerze. Następnie pojawi się okienko rejestracji, w którym należy wpisać klucz licencji i zaakceptować go. W tym momencie otrzymamy pełną legalną ochronę komputera na 90 dni. Promocja obejmuje francuskich użytkowników, w razie problemu z rejestracją klucza , można użyć proxy i ustawić IP z Francji.

kis 2015 rejestracja

Pobierz program: Kaspersky Anti-Virus 2015.Pl +key Promocja nie aktualna

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish