Privacy Optimizer za darmo z kluczem na rok

Dodane przez kair4 - pt., 10/24/2014 - 17:44

Privacy Optimizer to świetne narzędzie do ochrony prywatności użytkownika. Przy pomocy programu zwiększymy bezpieczeństwo danych zmagazynowanych na komputerze, ukryjemy IP podczas surfowania w sieci, ochronimy nasze hasła i prywatne dane podczas wykonywania transakcji płatniczych kartą bankową.

Aplikacja chroni skanery i portale kart, całkowicie urywając i szyfrując wszystkie procesy jakie wykonujemy podczas przelewów. Pełne szyfrowanie zwiększy bezpieczeństwo, zapobiegnie przed kradzieżą pieniędzy z konta czy szpiegowaniem komputera. Posiada wbudowaną możliwość anonimowego przeglądania Internetu oraz szereg przydatnych narzędzi do czyszczenia i optymalizacji rejestru.

W czasie rzeczywistym możemy zatrzymać i zablokować niechciane i podejrzane procesy lub całkowicie uniemożliwić połączenie z naszą maszyną. Program działa na zasadzie zapory ogniowej, która monitoruje wszystko co się dzieje na komputerze, analizując połączenia. W przypadku wykrycia intruza, możemy zablokować dostęp do podejrzanych witryn www stosując hasła dostępu tak jak to jest w module kontroli rodzicielskiej.

Podczas przeglądania stron narzędzie automatycznie ukryje prawdziwy adres IP, który podmieni na fałszywy. Dzięki temu całkowicie zamaskujemy tożsamość i będziemy mogli bezpieczniej przeglądać strony internetowe. Privacy Optimizer nie tylko optymalizuje ustawienia systemu, to porządne narzędzie , które zwiększy bezpieczeństwo naszego komputera i korzystania z sieci.

Privacy Optimizer 1

Twórcy aplikacji udostępnili pełną wersję tego oprogramowania. Warunkiem żeby zdobyć klucz jest podanie maila podczas instalacji programu. Na skrzynkę otrzymamy wiadomość zwrotną z kluczem aktywacyjnym, który należy wkleić do programu i cieszyć się przez rok darmowym softem, za który w normalnym przypadku wybulili byśmy prawie 40 dolarów.

Promocja ma ograniczony czas, później będzie dostępna tylko wersja okrojona free.

Pobierz program Privacy Optimizer https://www.badosoft.com/privacy-optimizer.php

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish