Promocja - Antywirus Norton Internet Security 2015 z darmową licencją na 180 dni

Dodane przez kair4 - pt., 10/17/2014 - 16:40

Firma Symantec czasami idzie na ustępstwa i udostępnia całkiem za darmo specjalne pakiety instalacyjne swoich produktów. Takie okazje nie zdarzają się często i zamiast męczyć się z jakimś innym darmowym programem antywirusowym kiepskiej jakości, to warto jednak skorzystać z okazji i zainstalować na komputerze pełną ochronę jednego z najlepszych systemów ochrony jakim jest Norton Internet Security. Żeby cieszyć się w pełni legalną ochroną od Symantec'a należy pobrać plik instalacyjny Norton Internet Security 2013  jest to w pełni działająca wersja trial z licencją na 90 dni.

Następnie żeby instalacja przebiegła pomyślnie musimy zarejestrować konto na stronie Symantec podając swój adres E-mail. Gdy będziemy już mieli konto, to podajemy email i hasło w instalatorze i mamy pełną legalną licencję ważną przez okres 90 dni. Kolejnym krokiem jest pobranie tej wersji najnowszego wydania Norton Internet Security 2015 i wykonujemy aktualizację programu.

W pierwszej chwili tuż po zaktualizowaniu antywirusa , straci on swoją ważność , wtedy logujemy się na utworzone wcześniej konto w witrynie Symantec i kopiujemy widoczny w naszym profilu klucz z poprzedniej wersji , po czym wklejamy numer seryjny do nowego programu i mamy w ten sposób pełną legalną ochronę Norton Internet Secutity 2015 ważną przez 180 dni. Jednak lepszym rozwiązaniem jest wykonanie tego zabiegu tuż przed końcem okresu 90 dniowego,  zyskamy wtedy dłuższy okres ochrony komputera o dodatkowe pół roku.

To jeszcze nie koniec niespodzianek jakie przygotował nam zespół Symantec, po upływie dat ważności, możemy dokonać zakupu aplikacji po bardzo promocyjnej cenie w wysokości ok 25 złotych na rok i dalej cieszyć się  za grosze pełną ochroną naszego komputera.

Promocja nie aktualna

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish