Promocja DxO Optics Pro 8 z darmową licencją

Dodane przez kair4 - wt., 10/28/2014 - 14:21

Firma DxO Labs uznawana za największego konkurenta Adobe Lightroom udostępniła na swojej stronie darmową wersję płatnego oprogramowania do obróbki grafiki. Program DxO Optics Pro 8 jest rozpowszechniany w formie promocji, która będzie trwała do 31 stycznia 2015 roku.

Jedynym warunkiem żeby zdobyć legalną wersję tego oprogramowania, jest wypełnienie specjalnego formularza, w którym należy podać swój adres e-mail i w celu potwierdzenia kod z obrazka.

Na podany adres otrzymamy wiadomość zwrotną z kluczem aktywacyjnym produktu. To jeszcze nie koniec niespodzianek jakie przygotowała firma DxO Labs. Dla osób, które chciałyby skorzystać z najnowszej wersji produktu DxO Optics Pro 9, producenci oprogramowania przygotowali dodatkowy specjalny pakiet promocyjny, gdzie można zakupić z pół ceny najnowsze wydanie tego narzędzia.

Watro dodać, że pełna cena jaką musielibyśmy zapłacić to 239 funtów brytyjskich, natomiast koszt zakupu w promocji wynosi jedynie 119 funtów.

DxO Optics Pro 8 darmowa promocja

Klika słów o możliwościach aplikacji:

1. Współpracuje z większością renomowanych marek aparatów cyfrowych,  kompaktowych i wyposażonych w lusterka. Na liście znajdziemy między innymi takich producentów jak : Nikon, Olympus, Pentax, Canon, Panasonic, Sony, Leica, Samsung, Kodak, Konica-Minolta i Fuji.

Tu znajdują się wszystkie typy aparatów obsługiwanych przez DxO Optics Pro 8. Dokument w PDF. http://www.dxo.com/sites/dump.dxo.com/files/dxoimages/photo/contest/2014-10-23-Digital-Photographer…

2. Wyposażony jest w narzędzie automatycznej poprawy jakość fotografii i usuwa większość niedoskonałości powstałych w wyniku źle dobranych parametrów matrycy lub obiektywu. Program doskonale sobie radzi z fotografiami wykonanymi w wysokiej czułości ISO zapisanymi w plikach JPEG czy RAW. Do wykonania korekty wystarczy tylko jedno kliknięcie i obróbka cyfrowa grafiki będzie ukończona.

3. Aplikacja posiada ogromny zestaw dodatków i funkcji, które stworzono dla wygody użytkownika w celu ułatwienia pracy podczas korekcji czy obróbki cyfrowej zdjęć. Wbudowano wtyczkę do konwersji formatu RAW usuwania szumów, eliminacji dystorsji, winietowania czy niedoskonałości użytych obiektywów. Znajdziemy też zaawansowaną korekcje perspektywy, optymalizację ekspozycji czy zakresu dynamiki. Program ma automatyczną kontrole dopasowania kolorów oraz narzędzie do usuwania, kurzu, szumów i wszelkich skaz.

DxO Optics Pro 8 wyglad programu

Uwaga - promocja wygasa w dniu 31 stycznia 2015 roku, po tej dacie program będzie dostępny tylko w 31 dniowej wersji trial.

Zarejestruj się i pobierz DxO Optics Pro 8 z darmową licencją: http://www.dxo.com/intl/dphotographer

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish