Śnieżna gra ze Świętym Mikołajem

Dodane przez kair4 - czw., 10/30/2014 - 09:01
gra Snow Line

Snow Line to kolejna bardzo fajna mini gra ze Świętym Mikołajem, która idealnie sprawdzi się na Boże Narodzenie. Zasada rozgrywki jest prosta, rysujemy kredką linię po której będzie poruszał się saniami nasz Mikołaj. Zadaniem Świętego Mikołaja jest zbieranie porozrzucanych paczek z prezentami. Podczas zmagań nasz Mikołaj musi jechać sankami po wytyczonej wcześniej przez nas trasie i zbierać jak najwięcej paczek.

Kiedy już osiągniemy wyznaczone zadanie oraz zbierzemy wystarczającą ilość prezentów. To w kolejnym etapie rozgrywki dostajemy bonus, który przyznawany jest za każde prawidłowo wykonane zadanie. Gracz otrzymuje nagrodę w postaci punktów, jak również awans do kolejnego trudniejszego etapu gry. Grając w Snow Line można naprawdę świetnie się bawić i poczuć zimowy świąteczny klimat. Obsługa gry jest banalnie prosta, a grafika jak na mini grę retro naprawdę fajnie wykonana. Nawigacja w Snow Line zaprojektowana z myślą o najmłodszych graczach. Sterujemy postacią klawiaturą komputera oraz myszką.

Zobacz film z prezentacją gry Santa Snow Line

https://www.youtube.com/watch?v=LfLza-nXwGk

Skopiuj link i graj na komputerze lub w przeglądarce. Do uruchomienia gry wymagany Adobe Flash Player: https://www.miniclip.com/games/snow-line/pl/

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish