System Navigator 2014 - pełna wersja z licencją na rok

Dodane przez kair4 - czw., 10/23/2014 - 17:20

Znakomity płatny program do zarządzania plikami na komputerze z legalną darmową licencją na rok. Kila słów o programie System Nawigator - jest to potężne narzędzie do zarządzania i katalogowania zmagazynowanymi zasobami znajdującymi się na dysku komputera. Działa podobnie jak Windows Menadżer, tylko że ma więcej funkcji i lepiej się spisuje. Za pomocą tego oprogramowania, w szybki sposób odnajdziemy ważne, pliki, katalogi czy foldery. Program potrafi importować i eksportować pliki między partycjami dysków jak również wypala je na nośnikach DVD czy CD.

Narzędzie ma wbudowane wtyczki do kompresji i dekompresji plików, co w łatwy sposób pozwoli rozpakować czy spakować ARJ, ACE, RAR, 7 ZIP oraz TAR. Za pośrednictwem System Nawigator możemy podzielić wybrane fragmenty folderów i stosownie je skatalogować lub poprzenosić na dyski wewnętrzne , zewnętrzne czy wypalić na DVD.

Warunkiem zdobycia pełnej wersji jest rejestracja na stronie twórców. Wypełniamy obowiązkowe pola i podajemy swoje imię , adres e-mail, miasto oraz państwo.

Po dokonaniu rejestracji otrzymamy wiadomość zwrotną z działającym kluczem dla jednego komputera. Warto zaznaczyć, że zakup programu bez darmowej promocji kosztuje ok. 35 dolarów.

Darmowa licencja System Navigator 2014

Promocja zdobycia darmowej licencji trwa do odwołania, po tym okresie będzie dostępny w wersji płatnej.

Zarejestruj się na stronie http://www.exeone.com/chip-promotion

Pobierz System Nawigator http://www.exeone.com/downloads/sysnav_setup.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish