VoodooShield Pro za darmo na rok

Dodane przez kair4 - ndz., 10/26/2014 - 14:28

Bardzo dobry program do zarządzania uruchamianiem aplikacji plików exe. Administrator komputera tworzy za pośrednictwem aplikacji VoodooShield Pro rejestr uruchamianych programów. W momencie ręcznego dodania folderów i plików do bazy, VoodooShield nie pozwoli uruchomić się innym plikom skutecznie je blokując.

Aplikacja jest doskonałym rozwiązaniem zwiększającym ochronę komputera, ponieważ każdego dnia do sieci trafia kilkadziesiąt tysięcy nowych wirusów i producenci programów antywirusowych nie są w stanie nadążyć nad opracowaniem rozwiązań wyłapujących szkodliwe kody.

VoodooShield pro

 

VoodooShield blokada pliku exe

Używając VoodooShield będziemy mieli kontrolę nad większością aplikacji i uchronimy nasz komputer przed niebezpieczeństwami. Program blokuje też wszystkie zagrożenia pochodzące wraz z załącznikami poczty elektronicznej, a nawet zapisuje na dysku logi w czasie przeglądania stron internetowych.

Aplikacja słynie z niskiego zużycia zasobów systemowych, nie przeszkadza podczas pracy czy startu systemu operacyjnego. Dodatkowo jest wyposażony w unikalną oraz dosyć ciekawą funkcję rejestrowania białych i czarnych list z serwerami. Usługa jest szczególnie przydatna, gdy korzystamy z większej ilość stacji roboczych.

VoodooShield blokada exe

Promocja trwa do 11 listopada br.roku.

Zarejestruj konto i pobierz VoodooShield Pro z pełną darmową licencją na rok: https://voodooshield.com

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish