Ashampoo HDD Control 2 w promocji z darmowym kluczem

Dodane przez kair4 - czw., 11/20/2014 - 19:22

Ashampoo HDD Control jest narzędziem do monitorowania i konserwacji dysków twardych komputera. Aplikacja monitoruje i sprawdza poprawność działania zainstalowanych urządzeń w komputerze.

Najnowsza wersja jest wyposażona w funkcje optymalizacji dysków SSD, wykonuje automatycznie defragmentację, naprawia błędy, czyści przestrzeń dysku oraz dostosowuje działanie systemu operacyjnego Windows do parametrów dysku i polepsza szybkość działania systemu.

Program posiada wbudowany zaawansowany moduł powiadomień i w razie uszkodzenia dysku lub pojawienia się niebezpieczeństw, wyświetli alert na monitorze lub wyśle powiadomienie na skrzynkę pocztową. Dodatkowo aplikacja usuwa z dysków zalegające pliki tymczasowe czy ciasteczka z przeglądania witryn internetowych. Po za tym w szybki sposób możemy sprawdzić stan naszych dysków , przeprowadzając test wydajnościowy stanu dysków.

Ashampoo HDD Control 2 widok programu

Obecnie program dostępny jest w promocji, gdzie wystarczy podać mail i otrzymamy od producenta darmowy klucz aktywacyjny do pełnej legalnej wersji.

Program działa z Windows XP, 7, 8, 8,1 w wersji 32 orz 64 bity.

Strona promocji: Akcja promocyjna wygasła

Pobierz Ashampoo HDD Control 2:

https://www.ashampoo.com/en/usd/pin/0165/system-software/Ashampoo-HDD-Control-2

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish