Auslogics BoostSpeed 6.5.6 z darmowym kluczem na 1 rok

Dodane przez kair4 - pon., 12/29/2014 - 16:04

Promocja Auslogics BoostSpeed 6.5.6 dotyczy tylko i wyłącznie tej wersji, po zainstalowaniu programu wpisujemy podany niżej publiczny klucz licencji i mamy pełna wersję płatnego oprogramowania ważną przez rok czasu.

Narzędzie służy do kompleksowej konserwacji i optymalizacji systemu operacyjnego Windows. W momencie pierwszego uruchomienia aplikacja zaczyna dokładnie skanować cały system wraz z zainstalowanymi w komputerze urządzeniami.

Podczas pracy wyłapuje wszystkie błędy i wyświetla je w postaci protokołu. Użytkownik musi jedynie włączyć tryb naprawy i po chwili Auslogics usunie oraz naprawi wszelkie błędy rejestru i zoptymalizuje nasz system, pozbywając się z niego zbędnych niepotrzebnych kluczy, aplikacji, które skutecznie zaśmiecają oraz spowalniają prace komputera.

Dodatkowo program jest wyposażony w szereg innych bardzo pomocnych narzędzi m.in takich jak: czyszczenie ciasteczek w przeglądarce internetowej, defragmentator twardych dysków, kasowanie prywatnych danych, czyścik rejestru, usuwanie zdublowanych plików oraz wiele innych funkcji do konserwacji i przyspieszania systemu. Uwaga program jest w angielskiej wersji językowej oraz promocja ma ograniczony czas aktywacji.

Auslogics BoostSpeed 6.5

Publiczny numer seryjny działa tylko z wersją Auslogics BoostSpeed 6.5.6:

G25S3-H8KK7-N3TGD-9QCVB-RAQAV

Strona promocji: comss.info/page.php?al=Auslogics_BoostSpeed_free

Pobierz program: http://downloads.auslogics.com/en/boost-speed/6/boost-speed-setup.exe

Aplikacja działa z systemami: Windows 8.1 / 8/7 / Vista / XP 32 | 64-bit

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish