AVG PC TuneUp 2015 z darmowym kluczem na rok

Dodane przez kair4 - ndz., 12/14/2014 - 18:57

PC TuneUp 2015 to znakomity program do czyszczenia rejestru i konserwacji komputera, doskonale współdziała ze wszystkimi aplikacjami antywirusowymi AVG. Dwa programy połączone w jedną całość, stanowią kompletny pakiet narzędzi zabezpieczających i pielęgnacyjnych system komputera.

Aplikacja PC TuneUp czyści rejestr ze zbędnych i zalegających starych pików i kluczy, defragmentuje twarde dyski, wyklucza niepotrzebne programy startowe, przeprowadza kompletną optymalizację systemu w czasie rzeczywistym, wyszukuje błędy systemowe i naprawia je za jednym kliknięciem. Czyści ciasteczka wraz z całą historią przeglądania Internetu, poprawia szybkość działania komputera oraz przeprowadza automatyczną konserwacje systemu.

AVG PC TuneUp 2015

Pogram w zasadzie wyposażony jest w kilkanaście przydatnych funkcji, które służą poprawie działania systemu i zainstalowanych w nim urządzeń. Aplikacja jest obecnie dostępna w promocji z roczną licencją. Wystarczy pobrać go ze strony i po zainstalowaniu wkleić numer seryjny, podając imię i nazwisko i opcjonalnie nazwę firmy.

Do aktywacji produktu służy jeden klucz licencyjny, który jednak ma ograniczenie czasowe, więc może się zdarzyć, że osoby które nie zdążą skorzystać z okresu promocji, będą musiały zadowolić się 30 dniowym trialem.

Pobierz program: AVG PC TuneUp 2015 v 15.0.1001.373. pl

Promocja nie aktualna.

Żeby zdobyć pełną licencję produktu należy zarejestrować się na naszym forum i napisać post w dziale programy: Zarejestruj się na Forum

 

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish