Bitdefender Internet Security 2015 darmowy klucz na rok

Dodane przez kair4 - pt., 12/19/2014 - 15:50

Najnowsza wersja rewelacyjnego programu Bitdefender Internet Security 2015 dostępna w promocji z darmową licencją na rok. Jedynym warunkiem zdobycia klucza aktywacyjnego jest wypełnienie krótkiego formularza zamieszczonego na niemieckiej stronie Bitdefender. Musimy podać swój aktualny adres mail oraz przepisać kod z obrazka i wysłać.

Na podany adres zostanie wysłana informacja z numerem seryjnym i linkiem do pobrania Bitdefender Internet Security 2015. Po aktywacji możemy zmienić program z niemieckiej wersji na angielską. Należy odinstalować aplikację i pobrać na nowo instalując Bitdefender Internet Security 2015 w wersji angielskiej, po czym wpisujemy ten sam numer seryjny lub dokonujemy aktualizacji. Klucz z powinien zadziałać perfekcyjnie i bo tym zabiegu będziemy cieszyć się przez rok świetnym programem antywirusowym.

Bitdefender Internet Security 2015 na rok

Bitdefender skutecznie chroni komputer przed wszelkimi zagrożeniami z sieci , blokuje ataki hackerów, spam pocztowy, adware, malware , backdoory, trojany, zabezpiecza przed phishingiem czy aktywnością użytkownika w serwisach społecznościowych. Dodatkowo ma wbudowany moduł rodzicielski, blokujący niebezpieczne witryny, które mogą odwiedzać dzieci.

Za pośrednictwem programu otrzymamy stały dostęp do zdalnego panelu użytkownika, w którym sprawdzimy aktualny stan oprogramowania. Aplikacja jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji m.in takie jak : czyszczenie rejestru, optymalizacja i konserwacja systemu, defragmentacja dysków, czyszczenie historii przeglądania internetu i kilka innych.

Tego programu nie możesz sprzedawać! Naruszenie umowy licencyjnej grozi konsekwencjami prawnymi.

Strona promocji i rejestracja

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish