F-Secure Antivirus 2015 – klucz 3 m-ce gratis

Dodane przez kair4 - sob., 12/20/2014 - 15:58

Aplikacja F-Secure Antivirus 2015 znana jest z niesamowitej wykrywalności wszelkich niebezpieczeństw czyhających w sieci. To lekka i naprawdę skuteczna ochrona antywirusowa. Codzienna aktualizacja baz wirusów chroni użytkowników przed najnowszymi niebezpieczeństwami pojawiającymi się w Internecie.

Ponadto mocnym atutem oprogramowania jest moduł "DeepGuard"chroniący komputer przed zagrożeniami z zewnątrz. Program podczas pracy w trybie ochrony rezydentnej nie ma wpływu np. na płynność i obsługę innych programów.

Dobrym rozwiązaniem jest integracja z chmurą, gdzie poddawane są analizie podejrzane pliki z programami szpiegowskimi, wirusami czy zainfekowanymi załącznikami poczty elektronicznej. Obecnie program jest dostępny z 3 miesięczną darmową licencją.

Żeby zdobyć klucz z numerem seryjnym, należy wypełnić formularz zamieszczony na hiszpańskiej stronie promocji. Po wypełnieniu formularza otrzymamy na mail numer seryjny, który trzeba wkleić podczas instalacji programu.

Osoby które nie znają hiszpańskiego, mogą użyć webowej aplikacji Google Translator. Aktywacji należy dokonać do końca 2014 roku.

F-Secure Antivirus 2015 promocja

Oferta promocyjna zakończona

Strona promocji i rejestracja: es.gratisantivirus/soluciones-antivirus/f-secure-antivirus

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish