F-Secure Internet Security 2015 licencja 90 dni gratis

Dodane przez kair4 - sob., 12/20/2014 - 15:56

Program F-Secure Internet Security 2015 w pełnej wersji, teraz dostępny jest w promocji z darmową licencją na 3 miesiące. Po tym okresie otrzymamy od firmy F-Secure kupon rabatowy na przedłużenie i zakup nowej licencji.

W skład aplikacji wchodzi zapora ogniowa i program antywirusowy, który skutecznie uchroni komputer przed, atakami hackerów, wirusami i wszelkiego typu zagrożeniami. Program ma wbudowany moduł kontroli rodzicielskiej blokujący niepożądane adresy witryn internetowych.

Dodatkowo jest wyposażony w najnowszy mechanizm skanowania, który może pracować w tle oraz może być użyty w każdej chwili na życzenie użytkownika. Po za tym chroni komputer w czasie rzeczywistym podczas przeglądania internetu. W przypadku wykrycia zagrożenia automatycznie blokuje podejrzane witryny czy pliki. Program ma dobra opinie wśród użytkowników jest lekki dla zasobów komputera.

Warunkiem zdobycia klucza na okres 90 dni jest rejestracja na hiszpańskiej stronie, gdzie musimy odpowiednio wypełnić formularz. Osoby które nie znają hiszpańskiego, mogą użyć webowej aplikacji Google Translator.

Po wypełnieniu i wysłaniu danych otrzymamy na podany adres wiadomość z kluczem i linkiem do pobrania programu. Aktywacji należy dokonać do końca 2014 roku.

F-Secure Internet Security 2015

Oferta promocyjna zakończona.

Strona promocji z formularzem:es.gratisantivirus/soluciones-antivirus/antivirus-f-secure-internet-security

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish