IObit Malware Fighter Pro Edition v.2.5 – darmowa licencja z kluczem

Dodane przez kair4 - wt., 10/07/2014 - 19:06

Promocja płatnego programu IObit Malware Fighter Pro Edition v.2.5 ma ograniczony czas. Dostępny publiczny klucz, aktywuje aplikację na jedno stanowisko do 14.08.2015 roku. Malware Fighter jak sama nazwa wskazuje, służy do zabezpieczenia i ochrony komputera przed różnego rodzaju wirusami.

Doskonale wykrywa i blokuje takie wirusy jak: malware, trojany, spyware, adware, keyloggery, booty sieciowe oraz inne szkodliwe robaki. Dodatkowo program wyposażono w algorytm heurystyczny o nazwie DOG (Digital Original Gene), który skutecznie szacuje i blokuje podejrzane oprogramowanie czy niebezpieczne reklamy w sieci.

IObit Malware Fighter Pro Edition

W nowej odsłonie IObit Malware zastosowano najnowszy silnik skanowania z ulepszonym mechanizmem ochrony heurystycznej, który pracuje w 3 trybach. Szybkim - skan podstawowy, pełny - wszystkie twarde dyski wraz z zawartością i użytkownika, w którym określamy sami co ma być sprawdzone. W najnowszej wersji znajduje się  moduł ochrony w czasie rzeczywistym, obejmuje on swoim działaniem takie elementy jak start systemu, przeglądarka, sieć, pliki oraz tzw. ciasteczka.

Wersja płatna Pro dodatkowo chroni aktywne procesy, używane dyski USB oraz wykrywa zagrożenia poprzez analizę szkodliwych działań. Nowością jest możliwość badania podejrzanych plików w chmurze na zewnętrznych serwerach producenta.

Strona promocji (ros): comss.info/page.php?al=IObit_Malware_Fighter_PRO_2_free

Pobierz IObit Malware Fighter Pro Edition: http://download.iobit.com/imf-setup.exe

Po instalacji programu wpisz klucz z numerem seryjnym : 98DCC-83363-B4316-EDCAF

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish