Odblokowanie MyPlayer po upływie 30 dni

MyPlayer

MyPlayer – bardzo dobry odtwarzacz multimediów autorstwa polskiego programisty Daniela Zaborowskiego. Aplikacja posiada wiele przydatnych funkcji m.in ma takie możliwości jak: oglądanie płatnych telewizji internetowych, odtwarza prawie wszystkie formaty wideo i audio w wysokiej rozdzielczości HD, Blu Ray bez konieczności instalowania dodatkowych kodeków na komputerze. Za pośrednictwem MyPlayera otrzymamy dostęp do bezpłatnej platformy internetowych kanałów TV oraz stacji radiowych. Aplikacja daje możliwość oglądania strumieni video ok. 100 najciekawszych stacji telewizyjnych z całego świata. Większość strumieni TV jest nadawana w języku Polskim. Odtworzymy takie kanały jak : TVP HD, Polsat HD, TVN HD, Canal+, HBO, NSPORT, Ale Kino+, Discovery, Viva, MTV czy Orange SportInfo i więcej. Funkcja pełnego dostępu do streamingu obecnie jest w w fazie beta i niektóre stacje posiadają limity czasu odtwarzania. Jednak wiele programów można już oglądać bez większych problemów. Poza tym program również pozwala odtwarzać wideo i audio z plików czy bezpośrednio z linków URL. Odtwarzacz cechuje przyjemny dla oka interfejs graficzny i banalnie prosta obsługa.

Obecnie player dostępny jest za darmo w wersji trial z próbnym okresem 30 dni. Jednak istnieje możliwość legalnego obejścia tego zabezpieczenia. Żeby zrobić reset MyPlayer nie musimy używać do tego żadnych lewych cracków czy kluczy. Wystarczy wykonać kilka prostych czynności:

1.Pobieramy z oficjalnej strony program MyPlayer następnie instalujemy go na komputerze.

2.Po upływie 30 dniowego testowego okresu wchodzimy w C:Users<nazwa_użytkownikaAppDataLocal i usuwamy z Local wszystkie pliki Myplayer lub Myportal.

3. Często w systemie Windows folder /Local  jest ukryty i nie widoczny, więc żeby go zobaczyć, musimy kliknąć na przycisk Start, Polecenie – Panel sterowania i Pozycję.

4.Następnie klikamy na Wygląd i personalizacja oraz Pozycję, gdy wykonaliśmy już wszystkie czynności to klikamy na zakładkę Widok.

5.W obszarze Ustawienia zaawansowane klikamy opcję  – Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski i następnie kliknij przycisk OK w Opcje folderów.

6.Jak wszystko wykonasz poprawnie według tych wskazówek, program odblokuje się na kolejne 30 dni.

4 Comments:

  1. muzin bialy z wrocka

    co zrobil jeden to zrobi i inny 🙂 ale to nie dla userow ja mam wszystko zawsze za free, ponadto wszystkie te kanalu TV sa dostępne na www wiec po co się denerwować g00gle sa wielkie a kolek niech se pisze kolejne wersje i udaje h@ckera i ten opis ufff ze cos się zmieni po jakiejś tam probie :)ano zmieni się na ile ja chce obecnie mam na rok za free 2 zl wsadz se kolku w glupi lebbbb i się bujaj

  2. przez gnojka starcilem 22 dni na 7 później na zero UWAGA!!!!!! NIE DOTYKAC C:\Users\<nazwa_użytkownika\AppData\Local\ i usuwamy z \Local wszystkie pliki Myplayer lub Myportal. ZWYKLE PODGLADNIECIE SKUTKOWALO WYLACZENIE NOWEGO PROGRAMY NA LAPTOPIE W KTORYM BYL ZAINSTALOWANY CO DOPIERI I PIERWSZY RAZ PO CZYSZCZENIU REJESTROW I BOG WIE CZEGO JESZCZE (50 ROZNYCH INNYCH:)UDALO MI SIE NA 7 DNI ZAINSTALOWAC

  3. już nie działa w nowej wersji

    • Jest rozwiązanie. Należy odinstalować program, usunąć pliki z AppData\Local oraz z rejestru. Następnie zainstalowałem starszą wersję (w moim przypadku to była MyPlayer 2.4.0.96). Oczywiście nie będzie działać, ponieważ wymagana jest aktualizacja. Po aktualizacji nadal mamy 30 dni. Po upływie 30 sprawdzę, czy mogę to powtórzyć z powodzeniem.

Dodaj komentarz