Steganos Password Manager 15 – program w darmowej promocji

Dodane przez kair4 - czw., 12/18/2014 - 16:11

Płatny program Steganos Password Manager 15 z pełną licencją obecnie jest dostępny w darmowej promocji. Żeby zdobyć legalny klucz licencji, należy na stronie twórców podać swój adres e-mail pod który zostanie przesłany numer seryjny. Pozostanie nam tylko wkleić w odpowiednie miejsce serial i aktywować program.

Steganos Password Manager to zaawansowane narzędzie do bezpiecznego przechowywania naszych haseł. Program integruje się z przeglądarką internetową i kiedy użytkownik odwiedzi stronę na której wymagane jest logowanie, wtedy Steganos automatycznie zapamięta hasło i w momencie kolejnej wizyty poda nam wszystkie poufne dane. Aplikacja jest bardzo wygodna i szczególnie polecana osobom, które posiadają wiele haseł do różnych stron.

Steganos Password Manager 15 interfejs

Używając programu do zapamiętywania i szyfrowania haseł, nie będzie trzeba zapisywać danych na karteczkach czy plikach tekstowych narażając się na ich zgubienie czy utratę. Dostęp do danych logowania, możliwy jest jedynie po podaniu głównego hasła administratora, w momencie nieużywania aplikacja działa w tle.

Ponadto narzędzie umożliwia dodawanie kategorii do profili, archiwizację plików z danymi, a także synchronizację z urządzeniami mobilnymi typu Pocket PC. Nowością w programie jest możliwość wygenerowania haseł o wysokim stopniu bezpieczeństwa o wybranej przez siebie długości, liczbie cyfr, liter i znaków specjalnych.

Steganos Password Manager 15 numer seryjny

Strona promocji:heise.de/download/special-gratis-aktion-tag-18-152091.html

Strony rejestracji :

steganos.com/specials/?m=pcweltadvent14&p=spm15
steganos.com/specials/?m=heiseadv181214&p=spm15
steganos.com/specials/?m=chipadv51214&p=spm15

Pobierz program: https://file1.steganos.com/software/wrappers/chip1214/spm15intwr.exe

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish