SubEdit-Player wraca z nową wersją

Dodane przez kair4 - sob., 12/20/2014 - 15:54

Ostanie wydanie odtwarzacza SubEdit-Player pojawiło się dobre 6 lat temu, w tym czasie używała go na potęgę spora rzesza internautów. Należał do obowiązkowych aplikacji instalowanych na każdym komputerze. W latach swojej świetności program zyskał ogromną popularność, był używany przez każdego miłośnika dobrego kina i filmów.

Użytkownicy polubili tą aplikację ze względu na łatwość obsługi, możliwość automatycznego pobierania polskich napisów, elegancki wygląd i co najważniejsze, że był lekki dla systemu oraz doskonale sprawdzał się na każdej maszynie.

Odtwarzacz działał bez zarzutu na komputerach z systemem Windows XP, w momencie pojawienia się jego następcy Windowsa 7, używanie SubEdita stało się nie możliwe i z biegiem czasu zaprzestano rozwijać projekt, który powoli odszedł w zapomnienie. Jednak sentyment do odtwarzacza pozostał tak wielki, że co niektórzy używają SubEdit po dziś dzień.

Okazuje się jednak, że jego twórca kultowego odtwarzacza Artur Sikora planuje reanimować projekt i pracuje nad wydaniem nowej wersji SubEdit-Player. Taką informację zamieścił jeden z użytkowników Grupy Hatak na forum Napisy24.pl.

Obecnie na forum prowadzona jest dyskusja na temat wyglądu oraz funkcjonalności nowej odsłony odtwarzacza. Użytkownicy i fani tego oprogramowania mogą tam składać swoje propozycje oraz zgłaszać jakie nowości i usprawnienia miały by się pojawić w nowym SubEdit-Player.

Należy jednak pamiętać, że próba powrotu po sześciu latach niebytu na szczyt ówczesnej sławy może być kłopotliwa. Ponieważ dziś wiele wiodących odtwarzaczy oferuje dokładnie to samo co kiedyś posiadał SubEdit. My ze swojej strony będziemy trzymać kciuki za pomyślność projektu oraz będziemy na bieżąco informować naszych czytelników o dalszych losach i postępach prac nad nowym wydaniem odtwarzacza SubEdit-Player.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish