Advanced SystemCare Ultimate 8 z kluczem na 4 miesiące

Dodane przez kair4 - czw., 01/08/2015 - 16:09

Program Advanced SystemCare Ultimate 8 obecnie dostępny jest w promocji z legalnym kluczem ważnym przez 4 miesiące. Aplikacja służy do czyszczenia i pielęgnacji systemu operacyjnego w komputerze. Przy pomocy narzędzia usuniemy wszystkie śmieci zmagazynowane głęboko w rejestrze, zoptymalizujemy i przyspieszymy działanie systemu jak również pozbędziemy się śladów surfowania po internecie.

Program podczas skanowania wyłapuje i kasuje większość niebezpieczeństw m.in takie jak: malware , adware, trojany czy inne robaki. Dodatkowo chroni komputer przed włamaniami i blokuje dostęp do poufnych danych zgromadzonych na dyskach.

Funkcja głębokiego skanowania rejestru doskonale czyści i naprawia błędy systemowe, a także w błyskawiczny sposób wykonuje kopie bezpieczeństwa. Program Advanced SystemCare w porównaniu do konkurencyjnego TuneUp spisuje się o wiele lepiej, ponieważ wszystkie zabiegi konserwacyjne wykonuje znacznie dokładniej i precyzyjniej.

IObit Advanced SystemCare Ultimate 8 promocja

Uwaga promocja aktywacji klucza trwa do 14.04.2015 roku, po tej dacie program dostępny będzie w 30 dniowej wersji trial.

1.Pobierz: http://download.iobit.com/asc-ultimate-setup.exe

2.Publiczny klucz licencji na 4 miesiące, skopiuj i wklej do programu lub przepisz ręcznie: 7FAC5-4AB1D-FFC7F-5CFD6

Działa z systemem Windows : 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP (32 -64-bit)

Strona Promocji: comss.info/page.php?al=Advanced_SystemCare_Ultimate_7_Antivirus_Free

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish