CyberGhost 5 VPN Premium z kluczem na 3 miesiące

Dodane przez kair4 - pt., 01/16/2015 - 15:13

CyberGhost 5 VPN Premium to oprogramowanie do ochrony prywatności użytkownika w sieci. Aplikacja ukrywa tożsamość Twojego komputera szyfrując wszystkie wysyłane i pobierane dane, łącząc się z zewnętrznymi serwerami VPN.

Program nawiązuje połączenia przy użyciu 1024 bitowych protokołów szyfrowania SSL i następnie transferuje dane wykorzystując 128 bitowy prywatny klucz AES. Przekierowanie zapewnia całkowitą anonimowość w Internecie uniemożliwiając zewnętrznym maszynom na identyfikację adresu IP czy nasłuchiwania otwartych portów.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta, wystarczy wskazać kraj, na który ma zostać przekierowany adres IP i zaakceptować ręcznie lub włączyć tryb automatycznego połączenia. Po wykonaniu tej czynności program nawiąże połączenie z danym serwerem wybranego państwa i przypisze nam stałe IP. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne dla tych co mają bana na IP za multikonta, nieodpowiednie zachowanie czy nieprzestrzeganie zasad i z tego powodu mają ograniczony dostęp do różnych witryn WWW.

Aplikację można również wykorzystać do udziału w ofertach promocyjnych różnego oprogramowania, które często są kierowane tylko i wyłącznie do użytkowników danego kraju.

Wersja premium nie posiada ograniczenia transferu połączeń, nie pojawiają się dręczące reklamy oraz co najważniejsze, posiada dostęp do wszystkich baz serwerów VPN na całym świecie.

Żeby zdobyć CyberGhost 5 VPN w wersji Premium z kluczem aktywacyjnym działającym przez 90 dni, należy zarejestrować się na stronie twórców podając adres e-mail.

Na podany adres otrzymamy wiadomość zwrotną z linkiem aktywacyjnym, który musimy potwierdzić klikając na niego. Wtedy zostanie wygenerowany unikalny numer seryjny do odblokowania i rejestracji programu.

Uwaga promocja ma ograniczoną ilość kluczy oraz czas rejestracji.

Podczas rejestracji nie zapomnij zapisać unikalnych numerów nazwy użytkownika, hasła oraz klucz PUK.

CyberGhost 5 VPN Premium

Strona promocji i rejestracji: cyberghostvpn.com/en_us/campaign/chip.cz_march2015

Pobierz program: http://www.cyberghostvpn.com/en/download

Program ma wsparcie z systemami: Windows, Windows Phone, Android, iOS

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish