OkayFreedom Premium VPN darmowa licencja na rok

Dodane przez kair4 - czw., 01/15/2015 - 18:06

Program OkayFreedom Premium firmy Steganos dostępny w pełnej wersji za darmo w promocji z legalnym kluczem działającym przez rok czasu. Aplikacja służy do anonimowego surfowania po internecie. Narzędzie ukrywa oraz podmienia adres IP komputera łącząc się przez serwery VPN. W OkayFreedom użytkownicy mogą wybrać dowolny kraj na jaki ma być zastosowanie przekierowanie IP i tym sposobem omijamy ograniczenia terytorialne narzucane przez niektórych twórców stron WWW.

Narzędzie szczególnie przydatne dla tych, którym został zbanowany adres IP np: w serwisie P2P, forum czy portalu społecznościowym. Aplikacja również sprawdza się podczas rejestracji w serwisach z darmowymi promocjami, które często są kierowane do użytkowników z danego kraju.

OkayFreedom strona promocji

 

OkayFreedom Premium VPN

Jednym słowem OkayFreedom pozwala na ponowne założenie straconych kont czy przeglądania ograniczonych treści. Jednak należy pamiętać, że za każdym razem kiedy będziemy odwiedzać taki serwis, musimy załączyć oprogramowanie z tą samą lokalizacją.

Żeby otrzymać pełną wersję programu i aktywować klucz z numerem seryjnym, wystarczy podać adres e-mail na stronie producenta. Na podany adres otrzymamy wiadomość zwrotną z linkiem do pobrania oprogramowania i kluczem. Obsługa programu w języku angielskim, nie posiada polskiego tłumaczenia.

Pobierz program: https://file1.steganos.com/software/wrappers/chip0617/okayfreedomwr.exe

Strona promocji: https://www.okayfreedom.com/specials/chip0216/of

OS: Windows 10, 8, 7, Vista (32/64)

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish