Pobierz Polski Windows 10 Technical Preview z darmowym kluczem

Dodane przez kair4 - ndz., 01/25/2015 - 12:34

Firma Microsoft udostępniła na swojej stronie najnowsze darmowe wydanie systemu operacyjnego Windows 10 Technical Preview. Obrazy ISO posiadają polską wersję językową i są dostępne dla komputerów z procesorami 32- i 64-bitowymi.

Jednak należy pamiętać, że jest to wersja Beta i służy tylko i wyłącznie do testowania oraz zgłaszania ewentualnych błędów, więc nie należy rezygnować z obecnego stabilnego wdania i nie instalować go jako głównego systemu operacyjnego.

W nowym wydaniu znajdziemy wirtualną asystentkę Cortana, której wprowadzenie wcześniej zapowiadała firma Microsoft. Jednak na razie rozmowa z asystentką w języku polskim jeszcze nie będzie możliwa, prawdopodobnie pojawi się taka możliwość w wydaniu finalnym Windowsa 10.

Należy też zwrócić uwagę na fakt, że w nowym Windows 10 Technical Preview nie ma możliwości wyłączenia automatycznych aktualizacji. Autorzy przed instalacją zachęcają do rejestracji w programie dla testerów oraz warto też zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi dla nowego systemu.

Zobacz film z prezentacją Windows 10 - English

https://www.youtube.com/watch?v=Lao99kpmfcI

Nie aktualne

Pobierz nowe wydanie: Windows 10 Technical Preview.pl

Publiczny klucz aktywacyjny z numerem seryjnym dla Windows 10: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish