Zemana AntiMalware 2.0 – numer seryjny w promocji

Dodane przez kair4 - ndz., 01/25/2015 - 11:40

Pełna wersja płatnej aplikacji Zemana AntiMalware 2.0 z działającym kluczem, obecnie za darmo promocji. Jest to zaawansowany program do skutecznej ochrony komputera przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci.

Aplikacja nie wymaga instalacji ponieważ działa w tle i tym samym nie obciąża pracy maszyny oraz nie zakłóca działania innych programów. Może śmiało pracować jako dodatkowe zabezpieczenie obok innych programów antywirusowych.

Zemana AntiMalware wyróżnia się bardzo szybkim skanowaniem systemu, korzysta najlepszych silników antywirusowych takich jak: Prevx, IKARUS, Emsisoft, Dr.Web czy G Data.

Zemana AntiMalware 2

W momencie wykrycia nowych zagrożeń, natychmiast wysyła plik do chmury, gdzie jest dogłębnie badany i w razie konieczności usuwany lub przenoszony do kwarantanny. Dodatkowo skutecznie wykrywa nawet najgorsze wirusy i bez problemu radzi sobie z mocno zainfekowanymi komputami.

Narzędzie blokuje i usuwa większość szkodliwych wirusów, koni trojańskich, rootkitów, robaków, keyloggerów, aplikacji szpiegowskich, adware czy malware.

Żeby pobrać pełną wersję produktu, musimy na stronie promocji podać adres mail, na który zostanie wysłany klucz z numerem seryjnym. Podczas instalacji należy wpisać wygenerowany numer seryjny i program automatycznie aktywuje licencje.

OS:Windows XP, 7, 8, 10 [32/64]

Strona promocji: http://www.zemana.com/product/beta/register.aspx

Pobierz program:

Publiczne klucze z numerami seryjnymi:

key: 0602-9913-0161-2667
key: 3399-0825-3925-0181

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish