Glary Utilities Pro 5.18 w darmowej promocji

Dodane przez kair4 - śr., 10/07/2015 - 18:22

Jest to najnowsza wersja programu Glary Utilities  5.18 Pro w darmowej promocji z roczną licencją. Aplikacja służy do czyszczenia rejestru i optymalizacji systemu operacyjnego. Jej głównym zadaniem jest pozbycie się zalegających starych kluczy, ciasteczek czy innych śmieci jakie nagromadziły się podczas korzystania z komputera. W zasadzie program ma zaimplementowane wszystkie najważniejsze funkcje do przeprowadzania porządnej konserwacji.

Glary Utilities Pro 5.10.0

Za pośrednictwem tego narzędzia zwiększymy przestrzeń dyskową ,wyczyścimy i naprawimy rejestr, wykonamy defragmentacje dysków, usuniemy zagrożenia typu malware, zaszyfrujemy pliki, utworzymy kopię zapasowe, przywrócimy usunięte przypadkowo dane, przywrócimy system Windows, zwolnimy pamięć RAM oraz wymażemy wszystkie ślady poczynione w Internecie.

Dodatkowym atutem Glary jest jego szybkość działania, łatwość obsługi i czytelny prosty interfejs. W zasadzie program wyposażono we wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej defragmentacji rejestru systemowego, dysków czy optymalizacji i konserwacji systemu.

Promocja wygasła.

Pobierz program: http://download.glarysoft.com/gu5setup.exe

Żeby zdobyć pełną licencję programu: Zarejestruj się na Forum i napisz post w programy.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish