HitmanPro v3.7.9 Build 236 Final 32/64 bit Pl

Dodane przez kair4 - czw., 02/12/2015 - 12:44

HitmanPro jest przenośnym skanerem antywirusowym, który nie wymaga instalacji na komputerze. Jego główną zaletą jest niezwykła lekkość, szybkie skanowanie oraz doskonała skuteczność. Program korzysta z dwóch silników renomowanych na rynku firm Kaspersky oraz BitDefender.

Aplikacja w momencie uruchomienia sprawdza czy system nie został zainfekowany przez szkodliwe kody takie jak: wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery i fałszywe oprogramowanie. Program sprawdza komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i analizuje potencjalne zagrożenia online za pomocą chmury.

Narzędzie korzysta też z zaawansowanej technologi detekcji poprzez nadzorowanie zachowania podejrzanego programu, a nie sprawdzanie sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.

HitmanPro v3.7.9 Build 236

HitmanPro uważany jest za jedno z najlepszych uzupełnień programów antywirusowych. Dodatkowo program w przypadku braku dostępu do Internetu pozwala na identyfikację zagrożeń za pomocą wbudowanego skanera behawioralnego.

Dodatkowo  pozwala na korzystanie z usługi VirusTotal, która analizuje podejrzane pliki czy adresy URL i umożliwia ich identyfikację online. Żeby skorzystać z dodatkowej usługi należy podać klucz API który zdobyć można na stronie VirusTotal.

Promocja zakończona.

Program w wersji 32/64 bit dostępny jest na naszym forum po rejestracji prosimy napisać post. Osoby które nie posiadają konta wymagana jest -  Rejestracja.

Dodaj komentarz

Czysty tekst

kategoria
Polish